Chainlink (LINK), kripto pazarındaki aykırı değerlerden biri olmuştur. Kripto paranın fiyatı son 7 günde şaşırtıcı bir şekilde %30.32 arttı ve ayrıca 24 saatlik kazançlar kaydetti.

Chainlink (LINK), kripto pazarındaki fiyatların çoğunun düştüğü veya düşmeye devam ettiği bir zamanda fiyatı yükseldiği için kripto pazarındaki aykırı değerlerden biri oldu.

CoinMarketCap'e göre LINK fiyatı son 24 saatte %7,73 arttı. Kripto paranın fiyatı da son yedi gün içinde şaşırtıcı bir şekilde %30.32 arttı. Bu fiyat hareketleri nedeniyle, LINK'in fiyatı şu anda 9.20 dolar civarında ve piyasa değeri yaklaşık 4.30 milyar dolar - CoinMarketCap'in en büyük kripto piyasası kapakları listesinde 20. sırada yer alıyor.

LINK/USDT için günlük grafiğe bakıldığında, LINK geçen hafta yükseliş rallisi yaptı ve 7.30 dolardan şu anki seviyesi olan 9.20 dolara yükseldi. Fiyatı da direnci kırarak desteğe döndü; seviyesi 7.80 dolar. Test etmek için bakacağı bir sonraki seviye 10,00 dolar.

9 ve 20 Hareketli Ortalama (MA) çizgilerine bakıldığında, 9 MA, yukarı yönlü bir işaret olan 20 MA çizgisini geçti ve üzerinde kaldı. Günlük grafikte bu kesişmenin meydana geldiği gerçeği göz önüne alındığında, 9 MA aynı zamanda bir başka yükseliş işareti olan 20 MA'dan daha da uzaklaşırken LINK rallisinin devam ettiğini görebiliriz.

LINK'in fiyatı 10$'lık bariyeri kırarsa, LINK'in fiyatı bir sonraki 12,00$'lık direnç seviyesini hedeflemek için yeterli momentuma sahip olacaktır. Bu, tüm bunlar gerçekleşirse token için kartlarda başka bir potansiyel %30'luk hareket olduğu anlamına gelir. Ancak, LINK fiyatı 10,00$'ı başarılı bir şekilde test edemezse, düşüş senaryosu görebiliriz.

Not: Bu yazı ve yazıdaki hiçbir bilgi yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ