Bu yazımızda sizlere Lisk (LSK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Lisk (LSK) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi LSK Token

Bu yazımızda sizlere Lisk (LSK) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

Lisk (LSK) Nedir?

Lisk, hem genel topluluk için hem de geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturması için kullanımı kolay olmayı amaçlayan bir blok zinciri altyapısıdır.

Lisk aracılığıyla geliştiriciler, özel blok zincirleri, akıllı sözleşmeler, bulut depolama ve bilgi işlem nodelarını etkinleştiren bir Yazılım Geliştirme Kiti (SDA) kullanarak uygulamalarını oluşturabilir, yayınlayabilir, dağıtabilir ve bunlardan para kazanabilir.

Ağ, token sahiplerinin güvendikleri blok üreticilerini desteklemek için tokenları devredebilecekleri Delegated Proof-of-Stake (DPoS) konsensüs mekanizmasını çalıştırır.

LSK tokenı, yönetişim, stake etme ve yetkilendirme için oylamada ve ayrıca basit tokenlı işlemler ve akıllı sözleşme uygulamaları için gaz ödemesinde kullanılır.

Kripto para birimi Lisk (LSK) lider Bitcoin borsası Binance'te listelenmektedir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ