; çok önemli 45 $ 'ı aşmak için yapılan çoklu girişimler başarılı olamadı. Aşağıdaki grafiklere bakıldığında, Litecoin'in fiyatı potansiyel olarak mevcut aralıkta bir süre daha konsolide olabilir.

Litcoin Yeni Seviyeleri Bekliyor

Litecoin, yazım sırasında, son 24 saatte % 0.74'lük küçük bir artıştan sonra 43.47 $ 'dan işlem görüyordu. Gümüş kripto, Mart ayında yaşanan çöküşten bu yana tutarlı bir yükseliş eğilimi sürdürürken, son düzeltmeyi takiben koinin büyük düşüşleri oldu; çok önemli 45 $ 'ı aşmak için yapılan çoklu girişimler başarılı olamadı. Aşağıdaki grafiklere bakıldığında, Litecoin'in fiyatı potansiyel olarak mevcut aralıkta bir süre daha konsolide olabilir.

41 $ seviyesine yaklaştıktan sonra Litecoin, çok ihtiyaç duyulan bir ters moladan sonra geri sıçradı. Bununla birlikte, fiyatı 45 doların altında kekeliyor gibi görünüyordu. Günlük hareketli ortalama, boğalarla uyumludur. 50 DMA [Pembe] 100 DMA [Mavi] 'nin oldukça üzerindeydi. 50 DMA fiyat artışına direnirken, 100 DMA kripto paradan kritik destek oluşturdu ve LTC fiyat mumları için daha fazla düşüş eğilimi önledi.

Buna ek olarak, VPVR, mevcut fiyat seviyesinde, herhangi bir kopuş paterni ortaya çıkmadan önce bir konsolidasyon aşamasını gösteren yüksek bir ticaret faaliyeti gösterdi.

 RSI 50 medyan çizginin üzerindeydi, ancak düşüyordu. Bu devam ederse, RSI potansiyel olarak 50'ye yakın düşebilir ve bu bölgenin yakınında destek bulabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ