Bitcoin'in gümüşü olan Litecoin, yarılanmanın gerçekleşmesinden bu yana oldukça zor bir zaman geçirdi.

Litecoin'in fiyatı 2019'daki son zirvesinden bu yana % 70 oranında büyük bir düşüş gösterdi. Kripto para 45 $ 'dan işlem görüyor ve Bitcoin Cash'in hemen altında ve EOS'un üstünde, 2,82 milyar dolarlık bir piyasa değeri var. Bununla birlikte, yazının yazıldığı sırada, kripto para, ralliden önce en son görülen ve % 556'lık bir fiyat artışına neden olan bir desenin tekrarını sergiledi.

Bu, Litecoin için benzer bir eğilimin ortaya çıkabileceği anlamına mı geliyor?

Yukarıdaki grafikte görüldüğü gibi, desen düşen bir kama, bir boğa desenidir. Kırılma, fiyatı 50 dolara dirence doğru itti. Bunu kırmak, Kasım'dan Aralık'a kadar değişen 2018'de görülen modelin devam etmesi anlamına gelecek. Açıkçası, bu Litecoin'in yaşayabileceği uzun vadeli bir oyun, eğer öyleyse, Litecoin fiyatında büyük bir pump habreketi potansiyeline sahiptir; muhtemelen 65 $ - 100 $ seviyeleri hedeflenebilir.

Bu dört aylık bir süre zarfında meydana gelebilir. İlk hedef 63$; bu seviyenin kırılması durumunda fiyat 78 $'a kadar çıkacak. 78 $'da, fiyat ya yanlara doğru hareket edecek, hatta 70 $'a geri çekilecek. Buradan bir sonraki ralli, fiyatı son hedefine 90 $ - 100 $ arasında koyacaktır.

Bunun neden olabileceğinin bir göstergesi, şu anda fiyatı daha fazla çöküşten destekleyen 50 günlük MA [Sarı çizgi]. 75 dolar aralığının üzerindeki herhangi bir fiyat hareketi, ölüm haçını sona erdirecek ve altın bir haç için sahneyi kuracaktır. Ayrıca, ölüm haçından bu yana LTC fiyatının yaklaşık % 43 oranında düştüğüne dikkat edilmeli.

MACD göstergesi, ilk ralli oluşumunu [yukarıdaki fiyat grafiğinde gösterilmektedir] ile aynı özelliklere sahip olup, gelen ralliyi daha da teyit etmektedir.

Ralliyi destekleyen Litecoin için OBV, 236 bin dolardan destekleniyor. Bu noktadan bir sıçrama (daha fazla alıcı anlamına gelir) Litecoin'in fiyatını yükseltir.

Sonuç

Yaklaşan ralli şu hedeflere sahip: 50 $. LTC'nin bir sonraki hedefi 63 $, ardından 78 $ ve 70 $ 'a geri çekiliyor. Sonraki hedefler, eğer momentum devam ederse, 90 ila 100 dolar arasında olacak.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ