Litecoin fiyatı, ABD Doları karşısında 75 dolardan bir toparlanma dalgası deniyor. LTC, 82 doları veya 85 doları aşmak için mücadele edebilir ve başka bir düşüş başlatabilir.

Litecoin yavaş yavaş yükseliyor ve ABD Doları karşısında 82 dolara doğru düzeltme yapıyor.

Fiyat şu anda 85 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) üzerinde işlem görüyor.

LTC/USD paritesinin 4 saatlik tablosunda 86 dolar civarındaki destekle önemli bir yükselen kanalın altında bir kırılma oldu.

Fiyat, 82 dolar ve 85 dolar seviyelerinin yakınında güçlü bir dirençle karşılaşabilir.

Binance’ten Bu Altcoin’lerle İlgili Açıklama – Neler Oluyor?

Litecoin Fiyatı Düşüş Trendinde Kalıyor

Geçen hafta, Litecoin'in fiyatı ABD Doları karşısında 90 dolarlık direncin yakınında mücadele etti. LTC fiyatı yeni bir düşüş başlattı ve Bitcoin ve Ethereum'a benzer şekilde 85 dolarlık desteğin altında işlem gördü.

Ayrıca, LTC/USD paritesinin 4 saatlik grafiğinde 86 dolar civarındaki destekle önemli bir yükselen kanalın altında bir kırılma oldu. Parite 80 dolar destek seviyesinin altında işlem gördü. 75,26 dolar civarında bir dip oluştu ve fiyat şimdi bir toparlanma dalgası deniyor.

LTC şu anda 85 doların ve 100 basit hareketli ortalamanın (4 saat) üzerinde işlem görüyor. Fiyat, 89,13 dolardan 75,26 dolara düşüş hareketinin %23,6 Fib geri çekilme seviyesinin üzerine çıkmayı başardı.

Yukarı yönde, ani direnç 82 dolar bölgesine yakın. 89,13 dolardan 75,26 dolara düşüş hareketinin %50 Fib geri çekilme seviyesine yakın. Bir sonraki büyük direnç 85 dolar seviyesinin yakınında. 85 dolar direncinin üzerinde net bir kırılma olursa, fiyat başka bir güçlü yükseliş başlatabilir.

Belirtilen durumda, fiyatın 90 $ ve 92 $ seviyelerine doğru yükselmeye devam etmesi muhtemeldir. Daha fazla kazanç, LTC'nin fiyatını 100 dolarlık direnç bölgesine gönderebilir.

LTC'de Yeni Düşüşler mi Var?

Litecoin fiyatı 82 $ direnç seviyesini aşamazsa, yeni bir düşüş olabilir. Aşağı yönlü ilk destek 78 dolar seviyesinin yakınında.

Bir sonraki büyük destek 75 dolar seviyesinin yakınında şekilleniyor ve bunun altında 72 dolar desteğine doğru hareket etme riski var. Daha fazla kayıp, belki de fiyatı 65 dolarlık desteğe gönderebilir.

Teknik göstergeler

4 saatlik MACD – MACD artık yükseliş bölgesinde hız kazanıyor.

4 saatlik RSI (Göreceli Güç Endeksi) – LTC/USD için RSI 50 seviyesinin altında.

Ana Destek Seviyeleri – 78,00 $ ve ardından 75,00 $.

Ana Direnç Seviyeleri – 82,00 $ ve 85,00 $.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ