Takma adlı analist AltcoinSherpa, LTC, APE ve SUSHI için uzun alım satımlar önerir.

Litecoin, Apecoin ve Bu DeFi Altcoin

Takma adlı analist AltcoinSherpa, LTC, APE ve SUSHI için uzun alım satımlar önerir.
Ancak analiz, kâr potansiyelinin BTC'nin performansına bağlı olacağını belirtiyor.

Takma adla anılan bir kripto piyasası analisti olan "AltcoinSherpa", Litecoin (LTC), Apecoin (APE) ve SushiSwap (SUSHI) dahil olmak üzere kripto para piyasasında dikkat edilmesi gereken birkaç altcoin üzerinde durdu.

Bir analiz videosunda konuşan AltcoinSherpa, kendi görüşüne göre üç tokenin uzun vadede elde tutulabilecek en iyi coinler gibi göründüğünü belirtti. Ayrıca her bir token için duruşunun nedenlerini açıkladı.

Ekosistem yeni bir APE staking özelliği sunmaya hazırlanırken, Apecoin belirtecinin uzun bir ticaret yapmak için iyi bir olasılık olduğunu belirtti. “Muhtemelen staking başlayana kadar bekleyebilirsin ve sonra kısa devre yapabilirsin” diye ekledi.

SUSHI için, kripto piyasasındaki dalgalı ticaret koşullarına rağmen tokenin son zamanlarda güzel hamleler yaptığına dikkat çekti. Benzer şekilde, LTC'nin oldukça etkileyici bölgelerde işlem gördüğünü savunuyor.

Ancak, tokenlerin karlı uzun vadeli işlemler olma potansiyelinin büyük ölçüde Bitcoin'in (BTC) önümüzdeki günlerde nasıl performans göstereceğine bağlı olduğunu kabul etti. BTC'yi gözden geçirirken, referans kripto para biriminin, FTX destanının başladığı Kasım ayında yaklaşık 21.000 $'dan hızlı düşüşün ardından muhtemelen Aralık ayı başlarında zemin kazanacağını söyledi.

Bu arada, BTC'nin yeniden 20.000 dolara sıçramasını beklemediğini yineledi. “Ama belki 18.000 dolar ya da onun gibi bir şey gibi gider. Ve sonra potansiyel olarak yeni dipler. Yeni diplerin nereye gideceğini bilmiyorum,” diye tahminde bulundu.

BTC Zaten Bir Kripto Pazarının Büyük Toparlanmasına Öncülük Ediyor

Kripto piyasası, Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell'ın bir CNBC raporuna göre oran artışlarının yakında yavaşlayabileceği yönündeki açıklamalarının ardından Bitcoin'in keskin bir fiyat artışına gittiğini gördü.

BTC, iki hafta içinde ilk kez 17.000 doları aştı ve şu anda son 24 saatte yüzde 1,41 artışla yaklaşık 17.120 dolardan işlem görüyor. BTC toparlanması ayrıca toplam kripto piyasası kapitalizasyonunun tekrar 900 milyar doları geçtiğini gördü.

Ne olursa olsun, tüm altcoinler henüz Bitcoin'in yükseliş ivmesini yakalamış değil. En son fiyat verilerine göre, LTC, APE ve SUSHI gün içinde kırmızıda işlem görüyor.

LTC, son 24 saatte yüzde 1,20 düşüşle yaklaşık 77,26 dolardan işlem görüyor. APE yüzde 2,39 düşüşle 3,97 dolardan işlem görürken, SUSHI son 24 saatte yüzde 0,51 düşüşle 1,39 dolardan işlem görüyor. Ancak bu, BTC fiyat artışına devam ederse ivme kazanma potansiyellerini ortadan kaldırmaz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ