Litecoin Network tarafından paylaşılan yakın tarihli bir güncellemeye göre, önemli bir Litecoin Core sürümü hemen köşede.

Litecoin, Bitcoin Çekirdeğini Yakalamak İçin Büyük Güncellemeler Alıyor, Yatırımcıların Beklediği Şey Bu

Litecoin Network tarafından paylaşılan yakın tarihli bir güncellemeye göre, önemli bir Litecoin Core sürümü hemen köşede.
Litecoin'in (LTC) fiyatı, duyurunun ardından 95 $ direncini aştı. Varlık, kazançlar %8'i geçtikten sonra 96 dolara yükseldi.

Litecoin Network tarafından Twitter'da paylaşılan yakın tarihli bir duyuruya göre, Litecoin Core'un büyük bir sürümünün çalışmaları şimdiden başladı. Sürüm, Litecoin Core'a birçok yeni özellik getirecek.

Geliştirici David Burkett tarafından açıklandığı gibi bu özellikler, MWEB için donanım desteği sağlamayı amaçlayan PSBT'leri içerir. Mobil ve diğer kullanıcı dostu cüzdanlarla tanışın, diğer özellikleri takip edecek olan Hafif Müşteriler için P2P Desteği. Görünüm Anahtarları, "yalnızca izlenebilir" cüzdanları destekleyecek başka bir önemli özelliktir.
"Ödeme Kanıtları" özelliğinin nasıl çalışacağını açıklayan geliştirici, şunları söyledi;

Bir adrese dijital para gönderdiğinizi kanıtlamanın, yalnızca özel anahtarınızla bir mesaj imzalayarak ve kaynak adresi (sahibi olduğunuzu kanıtladığınız) gösteren blok zinciri üzerindeki işlemi işaret ederek yapılabileceği geleneksel Litecoin işlemleri için. ve hedef adres ve tutar. MWEB ile adresler ve tutarların tümü şifrelenir, bu nedenle bir arabulucuya ödeme yaptığınızı kanıtlamanız gerekirse daha karmaşık bir kanıta ihtiyaç vardır. Bu kanıt açıklanmıştır.

Litecoin'in (LTC) Fiyatı Duyuruya Olumlu Tepki Veriyor

Ayrıca geliştirici, (MWEB öncesi) Litecoin kodunda değişiklikler yapıldığını kaydetti. Geliştiricinin çalışmasının ilerleyişini kapsayan gönderimin ardından bir kod incelemesi yapılacaktır. Geliştirici, tüm sürecin yaza kadar uzayacağını ve sonucun bazı önemli yeni sürümleri içereceğini de sözlerine ekledi.

Son olarak, orijinal olarak Satoshi Nakamoto tarafından yazılan cüzdan kodunu genişletme etrafında çalışacak olan Descriptor cüzdanları da Litecoin Core için önemli anlaşmaların bir parçası olacak. Geliştirici bitirdi.

Şimdiye kadar klasik (MWEB öncesi) litecoin kod değişikliklerini v24 bitcoin koduna ekledim ve düzeltme testleri üzerinde çalışıyorum. Daha sonra, zaten yayınlanmış olan MWEB kodunu ve ardından yukarıda listelenen yeni özellikleri birleştireceğim ve her adımdan sonra her şeyi kod incelemesi için göndereceğim. Bu, bizi yaza götürecek uzun bir süreç olacak, ancak nihai sonuç, bitcoin çekirdeği ile güncel olan ve herkesin beklediği tüm yeni MWEB özelliklerini içeren yeni bir sürüm olmalıdır.

Litecoin'in (LTC) fiyatı, son güncelleme duyurusundan etkilenmiş görünüyor. Litecoin (LTC) boğaları uyandı ve piyasa duyurudan bu yana güçlü bir satın alma baskısı kaydetti. Duyuruya olumlu tepki veren Litecoin (LTC), son 24 saatte %8,07 yükseldi.

Verilerimize göre Litecoin (LTC) son 7 gündeki kazançları %2'nin üzerinde. Duyuru zamanında olduğu gibi, Litecoin. (LTC), 95 dolarlık direnç seviyesini kırdıktan sonra 96,13 dolara ulaştı.

Ancak, basın zamanında Litecoin (LTC) 95 $'a geri döndü. Bu, Litecoin (LTC) dahil olmak üzere çoğu altcoinin kırmızı bölgeye taşınmasından sonra gelir. Bu raporun yazıldığı sırada, altcoin saatlik %0,17 kayıp yaşıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ