Geçen yılın Nisan ayında başlayan kripto rallisi, Litecoin'den büyük bir hareketle büyük ölçüde katalize edildi.

Litecoin’deki Yükselişler Bitcoin’e Yarar mı?

Geçen yılın Nisan ayında başlayan kripto rallisi, Litecoin'den büyük bir hareketle büyük ölçüde katalize edildi. Teknik sinyaller şimdi LTC için tekrar yükselişe geçti, bu yüzden hareketi tekrarlayacak ve süreçte Bitcoin’i daha artıracak mı?

Litecoin Boğaya Dönüyor

Litecoin, 2019'un ilk yarısındaki en büyük hamlelerden biriydi. Kripto varlığı, yarılanmaya doğru bir pump hareketi gerçekleştirdi ve % 380'lik yükselişle 30 $'dan 145 $'a çıktı. Litecoin'in, ikinci çeyrekte takip edilen sektör genelinde ralli için katalizör olduğu yaygın olarak bildirildi.

Geri kalanlar tekrar edilmeye değmez, çünkü hepimiz 2019'da LTC'ye ve neredeyse diğer tüm kripto varlıklarına ne olduğunu biliyoruz.

Kripto piyasaları yılın en büyük 12 saatlik rallisinde kripto para piyasası 212 milyar dolarlık değere ulaştığından yeni yıl yeni bir iyimserlik getiriyor.

Litecoin, yılın başından bu yana % 9'un üzerinde bir kazanç sağladı ve bugün Asya ticareti sırasında 46 $'ın üzerine çıktı. Bir ay içinde LTC için en yüksek fiyat ancak genel fiyatlar hala önceki zirvelere göre düşüktür.

Kripto analistleri ve grafik uzmanı 'Willy Woo', altı ay boyunca düşüş eğiliminden sonra sonunda yükseliş gösteren Litecoin zorluk şeridine bakıyor.

Düşüş kanalının yükselişe geçmesi gerekir. LTC, BTC'nin yükselişine neden olursa şaşırmam.

Bu son gerçekleşme destansı ralliden birkaç ay önce 2019'un başındaydı. Woo, bunun, Litecoin'in şimdiye kadar gördüğü en büyük madenci kapitülasyonu olduğunu belirtti, çünkü hash gücü yaklaşık 150 TH / s yıllık düşük bir seviyede kalıyor.

50 $’lık Bariyerin Kırılması Gerekir

Tabii ki her fiyat tahmini için her zaman bir ters taraf vardır ve aynı şey şu anda LTC için de geçerlidir.

Yakın zamanda Seeking Alpha makalesi, Litecoin'in geçen yılki zirvesinden % 70 düşüşünün ardından hala düşüş eğiliminde olduğunu belirterek teknik analize daha derin bir bakış attı.

TA birkaç günlüktür ve bugünkü ralliyi dikkate almaz, ancak Litecoin'in iyileşmeye yakın herhangi bir yerde düşünülmeden önce psikolojik 50 $ bariyerini aşması gerekir.

 Litecoin Vakfı, ağ iyileştirmeleri için geçen ay 72.000 dolar toplamak için bir kalabalık finansman kampanyası başlattı. Şu anda Litecoin sadece ağabeyinin gölgesinde hareket ediyor ve bu değişene kadar düşüş göstermesi muhtemel.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ