Binance DEX varlıkları listelemeye devam ediyor. En son listelenen varlık Litecoin destekli.

Litecoin Destekli Varlık Binance DEX

Litecoin, Binance CEO'sunun teklifinden yedi gün sonra Binance DEX'te LTC-F07 (LTC BEP2) başlıklı varlık olarak listeleniyor. Ayrıca borsada LTC / BNB ticareti açık.

6 Kasım 2019’dan bu yana, LTC-F07 olarak adlandırılan yeni çıkarılan varlık da dahil olmak üzere Binance DEX’te Litecoin / Binance (LTC / BNB) ticareti gerçekleştirildi. Şu an itibariyle, işlem için 18 bin 500 token serbest bırakılmış durumda.

Blockchain Silver için Yeni Pazarlar

Yeni liste teklifinde, Binance CEO'su Changpeng Zhao, Binance DEX'te LTC işleminin potansiyelini şu sözlerle açıklıyor:

"LTC, sansürsüz ve herkese açık, merkezi olmayan bir para. Litecoin blockchain, 2011'den bu yana milyarlarca dolar değerinde güvence altına alan yüzde 100 çalışma süresiyle kendini ispatlamış en büyük küresel kodlama tabanlı ağ durumunda."

Changpeng Zhao, LTC'nin blok zinciri ilerlemesine, özellikle de Lightning Network ve Atomic Swap işlemlerine katkısını vurguluyor.

Yeni bir varlık olarak, LTC-F07 makul düzeyde ve toplam arz piyasa talebi ile artacak. Verilen LTC-F07’nin tamamı, bu bağlantının doğruluğunun ilk doğrulanmış bir LTC adresi tarafından izleneceği yerel bir LTC tarafından 1: 1 oranında desteklenecek.

Binance DEX, dünyanın en büyük kripto para birimi borsası olan Binance'in bir yan projesi. Yerel Binance Chain'de çalışıyor ve 130+ varlığın emanetsiz eşler arası ticaretini destekliyor. Belli başlı kripto para birimlerinin (Bitcoin ve Bitcoin Cash) yanı sıra çok sayıda stablecoin, aslında Binance Chain üzerinde kendi doğal Binance BEP2 standardının tokenleri olan "yansımalara" sahip durumda.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ