Kripto analisti van de Poppe, geçtiğimiz günlerde BTC'nin fiyatının düşme eğiliminde olduğunu ve analistin AI altcoin FET dahil diğer kriptoları da analiz ettiğini belirtti.

Litecoin, Fantom ve Bu AI Altcoin, Süper Başarılı Yatırımcılara Göre Patlayacak

Kripto analisti van de Poppe, geçtiğimiz günlerde BTC'nin fiyatının düşme eğiliminde olduğunu ve analistin AI altcoin FET dahil diğer kriptoları da analiz ettiğini belirtti.
Analizinde FET'i tartışırken, Van de Poppe bundan güçlü bir belirteç olarak bahsetti.

Yaygın beklentilerin aksine, çoğu dijital para biriminin 2021'deki kazanımlarını sadece birkaç ayda kaybettiği bir yıl düşüş mevsimi oldu. Yine de, kripto piyasası henüz herhangi bir yükseliş ivmesi göstermiyor. Bu arada, önde gelen bir kripto para birimi analisti, bazı dijital para birimlerine ilişkin analizini yayınladı. Analiz ettiği dijital para birimleri arasında Bitcoin (BTC), Fantom (FTM), Litecoin (LTC) ve AI altcoin FET yer alıyor.

Michaël van de Poppe Bazı Kriptoları Analiz Ediyor

Ünlü bir kripto analisti olan Michaël van de Poppe, 643.500'den fazla takipçisiyle bu kripto para birimlerinin fiyat analizine ilişkin içgörülerini paylaşmak için yakın zamanda Twitter'a gitti. Analist, BTC hakkında konuşurken, amiral gemisi para biriminin düşüş eğiliminde olduğuna dikkat çekti.

Ona göre BTC, geçen hafta iki sert ret gördü. Kaba retlerin sırasıyla 16.600$ ve 16.800$ fiyat seviyelerinde olduğunu söyledi. Bu arada, önde gelen dijital varlığın yakında 16.400 $ fiyat direnç seviyesini yeniden test edebileceğini belirtti.

BTC bu fiyat bölgesini geri alırsa, USD'nin yükselmesi gerekir. Ancak BTC, bu fiyat direnç seviyesinin üstesinden gelemezse, bir sonraki destek seviyesi olan 16.200 dolara düşecektir” dedi. Ayrıca Van de Poppe, Litecoin'in yerel tokeninin (LTC) olası uzun vadeli işlemler için uygun bir fiyat bölgesine yaklaştığına inanıyor. “LTC, hedefine tahmin ettiğimden daha erken ulaştı. İleride uzun bölgeler,

Ek olarak yatırımcı, katman-1 ağı Fantom'un performansını analiz ederek yerel tokeni olan FTM için iki önemli fiyat noktası belirledi. Yatırımcı, "Trendin FTM'de tersine dönüp dönemeyeceğini kontrol edelim" dedi. 0,1990 dolarda kritik bir destek seviyesi olduğunu açıkladı. Bununla birlikte, tokenin 0,2025 $'lık kritik bir direnci aşması gerekecek.

FET Güçlüdür - Van de Poppe

Ardından analist, odağını makine öğrenimi ağı Fetch.ai'nin yönetişim tokenine (FET) kaydırdı. Analizinde FET'i tartışırken, Van de Poppe bundan güçlü bir token olarak bahsetti. “Altcoin, düşüş eğilimini yeniden test etti; ancak fiyat istediğim kadar düşmedi ki doluluk elde etsin. Bunu daha önce burada paylaşmıştım” dedi.

Van de Poppe, AI destekli blok zincirinin nihayet "seviyeye ulaştığını" söyleyerek tekrar FET hakkında konuştu. ona göre, "token yükseliyor ve piyasa sabit kalırsa yükselmeye devam edebilir." Mevcut CoinMarketCap verilerine göre FET, son 24 saatte yüzde 1,13 artışla 0,092536 dolardan işlem görüyor.

Bununla birlikte, AI altcoin, 8 Eylül 2021'de kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1,19 $'ın hala yüzde 92,16 altında. Jetonun piyasaya sürülmesinden bu yana en düşük değeri, 12 Mart 2020'de ulaşılan 0,00816 $ oldu. en azından öngörülebilir gelecek için onlar hakkında iyimser olduğunu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ