Düşen bir kama modelinin üzerindeki Litecoin fiyatı, 65 $ 'ın altındaki artan satış eylemi nedeniyle güç kaybediyor. LTC / USD, 65 $ ve 70 $ seviyelerinin üzerinde katabilecek olası simetrik bir üçgen kopuşunu besliyor.

Düşen bir kama modelinin üzerindeki Litecoin fiyatı, 65 $ 'ın altındaki artan satış eylemi nedeniyle güç kaybediyor.

LTC / USD, 65 $ ve 70 $ seviyelerinin üzerinde katabilecek olası simetrik bir üçgen kopuşunu besliyor.

Spot oranı: $ 61.80

Bağıl değişiklik: -0.2556

Yüzde değişimi:% -0,32

Trend: Boğa

Volatilite: Genişleyen


Litecoin fiyatı, 60 dolardan desteğin üzerine rahatça yerleşti. İstikrar, alt destekten 55 $ seviyesinde bir düzeltme izledi. LTC / USD de kısa vadeli düşen kama modelinin üzerinde işlem görüyor. Kripto, desenin kırılmasının etkisini kullanmak ve 80 dolara başka bir saldırıya hazırlanmak için engelin üzerindeki fiyatı 70 dolardan çekmek için büyük bir hacim ve duygusal bir değişiklik çekmek zorunda.


Şimdilik, RSI ve MACD gibi teknik göstergeler, LTC / USD için en olası yön olan yan ticarettir.

 Litecoin fiyatı neredeyse simetrik bir üçgenin zirvesinde işlem görüyor. Boğaların direnci 65 dolardan aşmaya odaklanması gerekiyor. Bu, üçgenin üzerinde bir kırılma ve daha yüksek bir hacim ile birleştiğinde, LTC / USD kolayca iki kilit direnç bölgesinin üzerine 70 $ ve 80 $ 'dan yelken açabilir. Bu arada, Elliot Wave Osilatörünü kullanan kısa vadeli analizler satış baskısının devam edebileceğini ve hatta LTC'yi 60 dolardan desteğe zorlayabileceğini ima ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ