Litecoin'in piyasası, Haziran ortasında en fazla alım satımı yapılabilen 174,27 $ aralığından düştü. Bunu takiben, altcoin fiyatı 22 Haziran'da 104.77 $'a kadar geriledi.

Litecoin Yatırımcıları Bu Gelişmeye Odaklandı

Litecoin'in piyasası, Haziran ortasında en fazla alım satımı yapılabilen 174,27 $ aralığından düştü. Bunu takiben, altcoin fiyatı 22 Haziran'da 104.77 $'a kadar geriledi. Popüler dijital gümüş, o zamandan beri kriptonun fiyat hareketinin grafiklerde potansiyel bir kırılmaya işaret etmesiyle bu önemli kayıptan kurtulmaya çalışıyor.

Yazının yazıldığı sırada LTC, 9.46 milyar dolarlık piyasa değeri ile 141.99 dolardan işlem görüyordu.

Ekli grafikte vurgulandığı gibi, LTC'nin değeri, yukarı doğru bir eğimle birbirine bağlanan daha yüksek dipler oluşturduğu için toparlanıyor gibi görünüyordu. Bununla birlikte, kripto varlık aynı zamanda artan bir üçgenin tabanını oluşturan 145.27 dolarda tutarlı bir yüksek seviye oluşturdu. Bu, LTC'nin fiyatının yukarı doğru potansiyel bir kırılmaya bakabileceği anlamına gelebilir.

Litecoin piyasası, yazı yazılırken çok fazla yüksek volatilite görmedi. Bollinger Bantları yakınsamaktaydı ve piyasadaki düşük aktiviteye işaret ediyordu. Litecoin'in ılık hareketi aynı zamanda Signal çizgisini şamdanların altına itti, bu da kripto fiyatına destek sağlayabilecek bir gelişme.

Bu arada, Göreceli Güç Endeksi'ne göre, LTC denge bölgesinde kaldı. Satın alma ve satış baskıları da grafikte dengelendi. Bununla birlikte, direnç seviyesine yakın konsolidasyon, LTC'nin patlamasına neden olabilir. Dahası, momentum da piyasada daha da yükseliyordu.

Son olarak, Awesome Osilatör pozitif bölgeye geçti ve piyasada yükselen yükseliş momentumunu vurguladı.

Dikkat edilmesi gereken kritik seviyeler

Giriş seviyesi: 146.96 $

Kâr Al: 168.12 $

Durma seviyesi: 132.16 $

Risk ve Ödül: 1.43

Litecoin piyasası, fiyatın 174 $'a yükselmesine neden olabilecek bir yükseliş modelinin oluşumuna dikkat çekiyordu. Böyle bir fiyat hareketi, basın zamanı fiyat seviyesinde girenlere iyi karlar sunabilir. Dahası, göstergeler LTC'nin alım satım faaliyeti genel olarak yükselirken yükseliş eğilimini sürdürdüğünü gösteriyor gibi görünüyordu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ