Kripto para piyasasında ne durumda?

Kripto para piyasasında yaşanan en son gerilemenin ardından kripto paralar yükselişe geçti. Kripto para piyasasındaki bu yükseliş ne kadar sürecek?

Litecoin'de son durum ne, Litecoin tekrar eski seviyesine ulaşabilecek mi?

Bu yazının yazıldığı tarih itibarı ile CoinMarketCap'ın verilerine göre Litecoin (LTC) %30.78 değer kazanarak yükselişe geçti ve 44,42 dolardan işlem görüyor. Litecoin yaşadığı bu yükselişin ardından EOS ve Bitcoin Cash'i geride bırakarak üst sıralarda işlem görüyor.

Litecoin'de yaşanan fiyat artış beklenmedik bir durum değildi

NewsBTC tarafından daha önce bildirildiği üzere analistler kısa bir süre önce Litecoin’in yakın gelecekte bazı popüler fiyat artışları yaşayacağını belirtmişlerdi. Popüler bir kripto para analisti geçtiğimiz hafta Litecoin'in fiyatı için 50 dolarlık bir hedef koyduğunu belirtmişti. 

Bitcoin (BTC)

Litecoin'de yaşanan yükselişin ardından Bitcoin'e baktığımızda bu yazının yazıldığı tarih itibarı ile CoinMarketCap verilerine göre %7.80 oranında bir artış yaşayarak 3.672 dolardan işlem görüyor.

Ripple (XRP)

Bitcoin (BTC) ve Litecoin (LTC) gibi Ripple (XRP)'da bu yükselişten nasibini almış durumda. Ripple'a baktığımızda bu yazının yazıldığı tarih itibarı ile CoinMarketCap verilerine göre %6.86 oranında bir artış yaşayarak 0,311486 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum (ETH)

Ve son olarak kripto para piyasasının en önemli birimi olan Ethereum'un piyasadaki bu yükselişten nasıl etkilenmiş. Ethereum'a baktığımızda bu yazının yazıldığı tarih itibarı ile CoinMarketCap verilerine göre %13.97 oranında bir artış yaşamış ve şu anda 119,44 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ