LitePay İnceleme : LitePay Nedir?

Litecoin şu anda kripto piyasasındaki en popüler dijital paralardan biridir. Bitcoine göre işlemleri oldukça hızlı ve yani günlük işlemler için rahatça kullanılabiliyor. Litecoin, LitePay sayesinde daha da aktif ve kârlı olmayı amaçlıyor.

LitePay Nedir?

LitePay, Litecoin'i kullanarak işlemleri kolaylaştıran bir cüzdan türüdür. Litecoin aracılığıyla ödemeleri kabul etmenize, Litecoin'lerinizi çok uğraşmadan saklamanıza  ve harcamanıza  hatta onları dolar euro gibi para birimlerine  dönüştürmenize olanak tanır.

LitePay, multi-sig teknolojisi kullanılarak geliştirildi ve SegWit cüzdanlarının tüm teknik özelliklerini ve şimdiye kadarki en iyi cüzdan özelliklerini taşıyor. Ayrıca, tüm Litecoin'larınızın bilgisayar korsanlarına karşı güvenli olmasını sağlamak için BitGoTM ile güvence altına alınır. Dahası tüm popüler masaüstü ve mobil tarayıcılarda çalışıyor ve bir hesap oluşturmak ise instagram açmak kadar kolaydır.

LitePay'e Sahip olmak

LitePay çoğu cüzdan gibi çalışabilir ancak bir cüzdandan fazlasıdır. Tüm işlemlerinizi gerçekleştirmek için sanal hesabınızla birlikte kullanacağınız bir LitePay kartı ile birlikte gelir. LitePay'e sahip olmak için yapmanız gerekenleri aşağıda listeleyeceğim.

Sipariş Vermek

LitePay ailesine katılmak istiyorsanız LitePay kartınız için bir sipariş vermeniz gerekecek. Adınız ve gönderim adresiniz gibi kişisel kimlik bilgilerini paylaşmanız istenecektir. Ayrıca ödemeniz gereken bir sipariş ücreti de vardır.

Bilgileriniz doğrulanırsa kartınız gönderilecektir.

Aktivasyon

Kartınızı aldıktan sonra, sitelerinde LitePay platformunda etkinleştirme adımlarını takip etmeniz gerekiyor. İşlem oldukça basit.

Yükleme

Kartınızı aktif ettikten sonra cüzdanınızdan Litecoin gönderebilirsiniz.

Harcama Yapma


Daha sonra paranızı arzu ettiğiniz gibi kullanabilirsiniz. LitePay kartı Visa bankamatik kartlarının kabul edildiği her yerde kullanılabilir.

Nasıl Çalışır?

LitePay kartınız üzerinden ödeme almak oldukça kolaydır. Çoğu Litecoin cüzdanına göre kullanımı daha rahat ve basittir.

Ödeme Almak

LitePay üzerinden yapılan işlemler anında gerçekleşir ve anında bilgilendirilirsiniz.

LitePay Litecoin İş Ödemelerinin Kolaylıkları
LitePay, konusu itibariyle başka herhangi bir kart veya cüzdandan farklıdır.
LitePay kartınızı Visa bankamatik kartı kabul eden herhangi bir yerden kullanabilirsiniz. Ayrıca dünyanın herhangi bir yerinde ve yerden ödeme yapabilir ve alabilirsiniz.
LitePay,% 3 ila% 5 arasında işlem ücreti alan diğer çoğu kartın aksine, işleminizin %1'ini sabit bir ücret karşılığında ücretlendirir.

LitePay ekibi  Twitter hesaplarından yaptıkları açıklamada uygulamanın kesin çıkış tarihini bildirildi. Buna göre LitePay, 26 Şubat'tan itibaren kullanımda olacak.

LitePay ile alakalı daha çok bilgiye LitePay sitesinden ulaşabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ