İşletmeler ve düzenlenmiş pazarlar için bir blockchain olan Lition, bugün Microsoft'un Lition'ı Azure'da bir hizmet olarak blockchain (BaaS) sağlayıcısı olarak resmen entegre ettiğini açıkladı.

Lition Blockchain Node’u Artık Microsoft Azure

İşletmeler ve düzenlenmiş pazarlar için bir blockchain olan Lition, bugün Microsoft'un Lition'ı Azure'da bir hizmet olarak blockchain (BaaS) sağlayıcısı olarak resmen entegre ettiğini açıkladı. Bu, Lition'ı şu anda Microsoft gibi büyük bir bulut sağlayıcısı tarafından desteklenen birkaç genel / özel blok zincirinden biri haline getiriyor. Blockchain'i buluta ilk getiren Microsoft, blockchain benimsemesinin en son noktasında kalmaya devam ediyor.

Azure, teknolojiyi sektördeki en büyük müşteri tabanlarından ve pazar yerlerinden birine görünür kılarak Lition'a ek ilgi ve kullanım fırsatı sağlayacak. Dünya çapındaki kuruluşlar ve işletmeler artık Microsoft’un Azure bulut bilişim altyapısını kullanarak Lition yan zincirlerini ve uygulamalarını kolayca ve verimli bir şekilde geliştirebilir, test edebilir ve dağıtabilir.

Ayrıca, Lition’ın kullanıcı topluluğu, basitleştirilmiş dağıtım ve yönetim ile daha yüksek düzeyde kolaylığın tadını çıkaracak. Herkes, bir node’u tıklatarak kullanılabilen önceden yapılandırılmış ayarlar aracılığıyla yan zincirleri dağıtabilir veya ağa doğrulayıcı olarak katılabilir. Bu, yerel sunucuları kurma ve nodeları elle yükleme ihtiyacını ortadan kaldırır.

Lition’ın CEO'su Dr. Richard Lohwasser yaptığı açıklamada şu ifadelere yer veriyor:

“Lition, tüm organizasyonlar için blockchain'e erişilebilir bir onramp sağlamayı taahhüt ediyor. Entegrasyonu olabildiğince kesintisiz hale getirmenin, benimsenme boşluğunu doldurmak için hayati olduğuna inanıyoruz. Azure, müşterilerimiz için muazzam bir varlık olacak. Lition'ı pazarlarına getirmekten ve insanlara işlerinde çalışmak için blockchain’e koymanın ne kadar kolay olduğunu göstermekten heyecan duyuyoruz. ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ