Yerel gıda pazarı katılımcıları için tasarlanmış ve iş ilişkileri için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunan çok çeşitli iletişim ve arama araçlarıyla donatılmış bir Uluslararası Tarımsal İş Platformu olan LocalAgro'ya biraz değinelim.

LocalAgro - Blockchain Tabanlı Tarımsal İş Platformu

Yerel gıda pazarı katılımcıları için tasarlanmış ve iş ilişkileri için eksiksiz bir hizmet yelpazesi sunan çok çeşitli iletişim ve arama araçlarıyla donatılmış bir Uluslararası Tarımsal İş Platformu olan LocalAgro'ya biraz değinelim.

Blockchain teknolojilerine dayanan ve iş süreçlerini basitleştirmek ve gıda üreticisi ile tüketici arasındaki aracıları kesmek için tasarlanmış platform.

Gıda dünyayı yönlendiriyor!

Tarım, toplam hacmi 8,7 trilyon doların üzerinde olan bir endüstridir ve büyümektedir.

Mevcut nüfus artış eğilimleri 2050'ye kadar devam ederse, kalori talebi yüzde 70 artacak ve insan tüketimi ve hayvan yemi için ürün talebi en az yüzde 100 artacak.

Önde gelen uzman ajanslara göre, tarımsal sanayi kompleksi dünyanın GSYİH'sının dörtte birinden fazlasını oluşturuyor ve hacmi sürekli olarak artıyor. Üretilen gıda maliyeti ve yatırım hacmine göre, tarım-sanayi pazarı en gelişmiş ülkelerin makroekonomik kompleksleri arasında ilk sırada yer almaktadır.

Önümüzdeki 10 yıl içinde dünyadaki tarım ticaretinin istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmesi bekleniyor. Sonuç olarak, ticaretin gıda güvenliğinin seviyesi ve doğası üzerindeki etkisi dünyanın tüm bölgelerinde artacaktır.

Sorunlar ve Çözümler

Tarım üreticisinin müşteri tarafından ödenen fiyatın % 20'sinden daha azını aldığı iyi bilinmektedir. LocalAgro platformu bu farkı azaltır. Bulunduğu ülkeye, üretim hacmine, politik veya ekonomik durumuna ve bankacılık sisteminin gelişim düzeyine bakılmaksızın üreticiye yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Araştırmamıza göre, platformumuzun kullanılması üreticinin tüketiciler tarafından ödenen fiyattan% 80'e varan gelir elde etmesini sağlayacaktır.

Tarım ürünleri şirketleri, kamu iktisadi teşebbüsleri ve tarım sektöründe finansal kiralama, sigorta, lojistik, bankacılık, emanet, gayrimenkul satışları, gümrük vergisi ve ücret danışmanlığı gibi belirli hizmetleri sunan özel kişilerin doğrudan bağlanmasına ek olarak, LocalAgro topluluğuna tam teşekküllü katılımcılar.

Üretici ve tüketici arasındaki ilişkilerin finansal temeli, akıllı sözleşmemizi ve LAC koinlerini kullanarak işlem süresini, daha düşük ödeme maliyetini artıracak ve adil işlemi güvence altına alacak ve uygulayacak merkezi olmayan kriptografik para birimi LAC olacaktır.

Platformun önemli bir kısmı, nüfusun çevresel krizler nedeniyle acilen gıdaya ihtiyaç duyan bölgelere tarım ürünleri dağıtımı için programların uygulanmasına yardımcı olacaktır.

LocalAgro platformu, hayır kurumu ve hayırseverlerin öncülük ettiği uluslararası yardım programlarına daha az gelişmiş ülkelere gıda tedarikinde yardımcı olacaktır.

LocalAgro platformunun kullanılması, tüm tedarik zincirinin gıda üreticilerinden kontrol edilen bölgelere ulaşmasına yardımcı olacaktır.

Pazarın küreselleşmesi ve en büyük imalat şirketlerinin baskısı nedeniyle gıda ürünlerinin aşırı üretimi ve kayıpları ile ilgili sorunlar çerçevesinde, LocalAgro platformu, piyasa katılımcılarının tedarikçilerini önemli ölçüde genişletmesine ve çeşitlendirmesine yardımcı olacak ve böylece müşteri eksikliği ve gıda ürünlerinin son kullanma tarihinden sonra bozulmaları önleyecek.

Platformun temel özelliği, tüm aşamalarda katılımcılara yapılan işlemlerin ve ödemelerin tam şeffaflığı ve açıklığının yanı sıra aracıların tamamen yokluğu ve küresel şirketlerin koşullarını etkileme olasılığı olacaktır.

LocalAgro platformu, iş ilişkileri prensipleri, işlem yapmak için kurallar ve merkezi olmayan ödemelerin kullanılabilirliğinin yeni teknoloji ile yönlendirilen modern bir mobil iş platformu oluşturacağı küresel bir gıda üreticileri ve tüketicileri topluluğu olacak.

Bir akıllı telefon, tablet veya dizüstü bilgisayar, işlem yapmak, yerel pazarda, diğer ülkelerde veya kıtalarda ortak bulmak, sözleşme hazırlamak, lojistik, sigorta sağlamak, ödeme yapmak ve teslimatları kontrol etmek için eksiksiz bir araç setine sahip mobil bir ofise dönüşecektir.

Platform, hızlı ve doğru bir şekilde işlem yapmanıza ve diğer topluluk üyelerine bir derecelendirme sistemi nedeniyle katılımcıların güvenilirliği hakkında bilgi vermenize izin verecektir.

Ayrıca, yerel kripto para biriminin potansiyel yüksek yatırım çekiciliği nedeniyle uygun ve karlı bir yatırım aracı haline gelmesini bekliyoruz. Gıda pazarının sürekli büyüyen hacimleri ve tarım endüstrisinin gelişiminde başarılı deneyim, son derece likit ve talep olduğu sonucuna varmamızı sağlıyor.

100 Kelimelik İş Planı

Yerel tarım pazarında çalışan alıcı ve satıcı bir anlaşma yapmaya karar veriyor. LocalAgro sistemindeki formları doldururlar. Sistem, işlem şartlarına uygun olarak akıllı bir sözleşme oluşturur. Sistem tarafından LAC'da rezerve edilen nakliye ve sigorta dahil işlem tutarınu hesaba katar. Satıcı, ürünleri ortak gönderi şirketi tarafından gönderir. Alıcı ürünleri alır, kaliteyi değerlendirir ve kişisel hesapta mal kabulünü işaret eder. Akıllı sözleşme imzalandı ve LAC cinsinden tutar, işlemin koşullarına göre satıcı, nakliye ve sigorta şirketlerinin hesaplarına dağıtıldı.

Takım

Profesyoneller tarafından profesyoneller için geliştirilen bir platform. Ekip, finans, lojistik, depolama, sigorta, kalite kontrol ve ürün miktarındaki tüm iş süreçlerini iyice düşündü. Bu işlemlerin çoğu, platformun ilerlemesinin etkinliği ve hızı için blockchain teknolojisi üzerinde çalışacak.

Tüm benzer siteleri test ettikten sonra, sadece yerel nitelikte hizmetler sundukları, dolayısıyla gerçek ticaret ve sonuç almak için tasarlanmadığı, ancak öncelikle bilgilendirici olduğu sonucuna vardık.

Yerel gıda ticareti alanında kapsamlı bir çözüm sunuyoruz ve endüstri katılımcıları için gerekli hizmetleri sunuyoruz.

Airdrop

Airdrop sırasında, maksimum potansiyel yatırımcı ve ortak sayısını çekmek için, koinlerin bir kısmını AIRDROP kampanyası için toplam 3.000.000 LAC hacminde tahsis etmeyi planlıyoruz. AIRDROP kampanyasının şartları ICO web sitesinde yayınlanacak.

Misyon

Misyonumuz, son teknolojiyi kullanarak tarımsal üreticiler ve tüketiciler arasında doğrudan ilişkiler kurmaktır.

En eski işletmeleri akıllı ve dijital iş modellerine dönüştürmek için tasarlanan blockchain teknolojilerine dayanan LocalAgro platformu sizlere bir çok fayda sağlayacak

LocalAgro - gıda pazarları için akıllı bir çözüm!

İletişim:

Platform İnternet Adresi: https://www.localagro.com

ICO Website:

https://www.localagro.io


Email: [email protected]

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ