LocalBitcoins, Darknet ile ilgili işlemlerin Eylül 2019'da AML ve KYC düzenlemelerini kabul ettiğinden % 70 düştüğünü iddia ediyor.

LocalBitcoins, KYC Düzenlemelerini Kabul Ettikten Sonra Darknet İle İlgili İşlemlerde % 70

LocalBitcoins, Darknet ile ilgili işlemlerin Eylül 2019'da AML ve KYC düzenlemelerini kabul ettiğinden % 70 düştüğünü iddia ediyor.

Lider eşler arası (P2P) kripto para birimi borsası olan LocalBitcoins, platform kullanılarak yapılan karanlık ağla ilgili işlemlerin miktarını önemli ölçüde azaltmayı başardığını bildirdi. P2P platformu, Eylül 2019 ve Mayıs 2020 arasında darknet pazarlarından yapılan işlemlerde% 70'in üzerinde bir düşüş gördüğünü iddia ediyor.

 Eşler arası kripto para alışverişi platformu, kullanıcıların kişisel bilgilerini platforma vermelerini gerektiren KYC düzenlemeleri benimsemeleri için kripto topluluğundan birçok eleştiriyle karşılaştı. Bununla birlikte, bu tür düzenlemeleri uygulayarak platform, karanlık ağla ilgili işlemleri % 70'in üzerinde azaltmayı başardı. LocalBitcoins, yeni müşteri kayıtlarının bu yılın başından bu yana yaklaşık 4.000 yeni günlük kayıttan 6.000'den fazla kayda kadar % 50'den fazla arttığını söyledi. Baş pazarlama sorumlusu, hızla büyüyen yeni müşteri sayılarının sağlıklı talep ve platform için büyük bir potansiyel olabileceğini belirtti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ