Yayınlanan bir blog yazısında LocalEthereum, eşler arası platformun daha fazla kripto para birimini destekleyeceğini duyurarak, platformun kendini LocalCryptos olarak değiştirdiğini açıkladı.

LocalEthereum

Daha fazla kripto para desteğini hızlandırabilme adına LocalEthereum, platform isim değişikliğine giderek LocalCryptos adıyla, kendini markalaştıracağını bildirdi. Eş düzey platformdaki LocalBitcoin'e rakip olarak LocalEthereum önde gelen kripto para birimlerine daha fazla destek vermeye başladı.

Eş değer platformun daha fazla kripto para birimi ekleyeceğini ilan ettiği için bir blog haberinde LocalEthereum, kendini LocalCryptos olarak tanıtacağından bahsetti. Blog, LocalEthereum'un, şimdiki adıyla LocalCryptos'un dünya çapında yüz binden fazla kullanıcıya hizmet ettiğini belirtti.

LocalCryptos bitcoin için desteğini arttırdı.

Blog'a göre, LocalCryptos tüm eş değer kripto pazarında yenidir. Dünya çapındaki kripto rampalarına, fiyat noktası için tek durak olduğunu iddia ediyor. LocalBitcoins'e doğrudan rakip olan LocalCryptos, önde gelen şifreleme para birimi bitcoin için verdiği desteği arttıracağını belirtti.

Platformun tüm dünyada yüz binden fazla kullanıcısı olduğu iddia ediliyor. LocalCryptos ayrıca zaman içinde en popüler Ethereum tabanlı belirteçlerin bazılarını listeleyeceğini de bildirdi.

 LocalCryptos, LocalBitcoins'i devralmayı hedefliyor

P2P savaşında, LocalCryptos, platformun önemli değişikliklere uğradıkça güç kazanacağına inanıyor. Daha önce, LocalBitcoins Finlandiya'dan resmi bir lisans almayı başardıktan sonra ülkede dijital hizmet sağlayıcısı olarak hizmet vermeye başladı. Fin düzenleyicilerinin gözünde, LocalBitcoins resmi bir dijital para sağlayıcıdır.
Buna istinaden LocalCryptos ise ismini değiştirerek bir adım attı. Bitcoini de destekleyerek tek lider olma amacı ile çalışmalarını sürdürüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ