Lolli CEO'su Alex Adelman, çok az kişinin önde gelen kripto para birimini anladığı göz önüne alındığında, fiyatlandırılmayan son Bitcoin (BTC) olabileceğini öne sürüyor.

Lolli CEO

Lolli CEO'su Alex Adelman, çok az kişinin önde gelen kripto para birimini anladığı göz önüne alındığında, fiyatlandırılmayan son Bitcoin (BTC) olabileceğini öne sürüyor.

Lolli CEO'su Alex Adelman kısa süre önce CNN'den Julia Chatterley ile yaptığı röportaj sırasında yaklaşan Bitcoin yarılanmasının fiyatlandırılmadığını belirtti.

Haritasız Sular

Adelman, BTC'nin toplam nüfusun sadece küçük bir yüzdesine ulaştığını ve insanların hala anlayamadığını açıkladı. Fundstrat'tan Tom Lee geçtiğimiz günlerde kripto para kullanıcı sayısını ikiye katlarsa Bitcoin fiyatının dört katına çıkabileceğini tahmin ediyordu.

Bunun da ötesinde, büyük kurumlar hala bekle ve gör modunda. Dolayısıyla, BTC henüz kurumsal takip sürecinin tam etkisini göremedi.

"Milyar dolarlık hedge fonları olan derin kurumsal taraftaki arkadaşlarımla konuştuğumda hala bekliyorlar. [...] Henüz fiyatlandırılmadığını sanıyorum"

Bununla birlikte, bu yarılanma ile önceki iki arasındaki büyük fark, kitlelerin 2017'de manşet yakalayan boğa koşusundan sonra BTC'den zaten haberdar olmalarıdır.

Ne Kadar Yüksek?

Adelman'a göre, 2024'te gerçekleşecek yarılanma daha pahalı olabilir. Bununla birlikte, bu yılki arz düşüşünün hala büyük ölçüde yukarı yönlü potansiyeli var.

Bazı parabolik boğalar BTC fiyatının bu yıl 100.000 dolara kadar çıkabileceğini tahmin ediyor.

Ayrıca, Nisan ayı sonunda gerçekleşeceği tahmin edilen yarılanmanın fiyat için aşağı yönlü olacağına inanan ayılar da söz konusu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ