Yeni bir gelişmede LongHash Ventures, merkezi olmayan Web3 için 100 milyon dolarlık bir yatırım fonu başlatacak.

Yeni bir gelişmede LongHash Ventures, merkezi olmayan Web3 için 100 milyon dolarlık bir yatırım fonu başlatacak. Daha yenilikçi ürünler, projeler ve uygulamalarla kripto alanı hızla büyüyor. Ayrıca blockchain teknolojisi, endüstride ve diğer sektörlerde olağanüstü başarılar için daha fazla fırsat yarattı.

Yine de kripto alanında daha fazla ilerleme ve gelişme devam ediyor. Bu planı Çarşamba günü açıkladı. LongHash, bağış toplamanın 100 milyon dolar kazanmayı hedeflediğini ve yıl sonuna kadar devam edeceğini belirtti.

LongHash Ventures'ın CEO'su ve Kurucu Ortağı Emma Cui, Web 3 yatırım fonu hakkında yorum yaptı. Firmasının, web 2 ve 3'ün büyük akışını desteklemek için fon başlattığını belirtti.

Ayrıca CEO Cui, şirketin değerini övdü. Cui, yatırım yaptıkları projeler için Asya ekosistemini yeniden başlatmak için hızlandırıcısı LongHashX'ten yararlanmanın benzersiz bir şekilde yattığını belirtti. Ayrıca Cui, çeşitli ekiplere hedeflerine ulaşmalarını sağlamak için yardımcı olmak için geniş kaynaklarını kullandıklarını açıkladı.

LongHash'in fonlarının başlangıçtaki miktarı 15 milyon dolar olarak belirlendi. İlk fonlar, fon yaratma sürecinin tohum öncesi turlarına odaklanacak. Cui, ilk hareketten önce çeşitli diğer aşamalara yatırım için büyük bir genişleme planladıklarını söyledi.

LongHash, popüler olarak web 3 geliştirmeye odaklandığı bilinen bir Asya yatırım şirketi ve hızlandırıcıdır. Web 3 VC'lerden, tekli aile ofislerinden ve hatta kuruculardan çeşitli bağış toplama projelerinde yer almıştır.

Bunlara NGC Ventures, Hashkey Capital, Protocol Labs, Gnosis Safe, MEXC, vb. dahildir. Ayrıca, Synthetix'in kurucuları Kain ve Jordan Warwick için sermaye finansmanına öncülük etmiştir.

LongHash Farklı Varlıklarla İşbirliği Yapıyor

Firma, Astar, Polkadot, Dodo, Balancer, Acala, Gnosis Safe, Coinshift ve Zapper gibi 60'ın üzerinde projeye destek verdi.

Hızlandırıcı yan kuruluşu LongHashX, geçmişte blok zincirlerle işbirliği yaptı. Bunlara Algorand, Polkadot ve Filecoin dahildir. Ayrıca, hızlandırıcı yakın zamanda Superscrypt'ten gizli bir değerleme ile fon aldı.

LongHash Ventures, 100 Milyon Dolar Değerinde Web3 Yatırım Fonu Platformunu Sunuyor

Polkadot grafikte yatay işlem görüyor l Kaynak: TradingView.com'da DOTUSDT

LongHash, bu yıl Nisan ayında TerraForm ile ortaklık kurdu. İşbirliği, LongHash Ventures'ın Terra blok zinciri üzerine inşa edilmiş bazı web 3 protokollerine yatırım yapmasına ve hızlandırmasına izin verdi. Ayrıca, Terra ile ilgili bazı projeleri finanse etmek ve desteklemek için yaklaşık 500.000 dolar teklif edecek.

12 hafta sürmesi beklenen ortaklığın Haziran 2022'ye kadar başlaması gerekiyordu ve on kuruluşun katılması gerekiyordu. Altı özel konsantrasyon alanı hakkında talimat alacaklardı.

Bunlar yönetişim, kaynak yaratma, tokenomik, ürün stratejisi ve tasarımı, topluluk oluşturma ve teknoloji danışmanlığını içerir. Ancak Terra ekosisteminin çöküşü programın performansını sildi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ