Oyunlar ve sosyal uygulamalar için çok zincirli bir ekosistem olan Loom Network ( LOOM ), Cuma günü, Binance Zinciri ( BNB ) ile başlayan LOOM'u çok zincirli bir varlık yapmayı planladığını açıkladı.

Duyuruya göre, çok zincirli LOOM'un eklenmesi, Loom Network'ün birlikte çalışabilirlik çabalarının doğal bir ilerlemesi olacak. Loom Network zaten Ethereum ile birlikte çalışıyordu, gelecekteki eklemeler olarak da Binance Chain, TRON ( TRX ), Bitcoin ( BTC ) ve Cosmos ( ATOM ) ile birlikte uyumlu çalışabileceği planlanıyor.

“Çok zincirli bir belirteç, farklı ağlarda taşınabilir olan bir işarettir. LOOM Ethereum'da bir ERC20 belirteci olarak başladı ve daha sonra Basechain'imizde yerel bir belirteç haline geldi - ve iki zincir arasında zaten taşınabilir. İlerlerken, çeşitli kardeş zincirlerinde LOOM belirteçleri olacak ve Transfer Ağ Geçidimiz kullanılarak değiştirilebilir ve aktarılabilir olacaklar.”

LOOM'a çok zincirli bir jeton yapmanın ilk adımı olan Loom Network, BEP2 jeton standardını kullanarak Binance Chain'e entegre etmeyi planlıyor. Ekip, BEP2 belirteci için yatırımcı ve geliştirici isteğini değerlendireceğinden ötürü, Loom Network'ün ilerleyiş süreci adına bir test alanı görevi görecek.

BEP2 LOOM'un eklenmesi mevcut ERC20 LOOM sahiplerini etkilemeyecek ve istifçiler yakında zincirlerini ileriye götürmek için zincirlerinden birini çıkarma seçeneğine sahip olacaklar.

                                                    LOOM / USD ( Ticaret Görünümü )


Bu haber Loom Network’ün, merkezileşmemiş finans, hükümet ve kurumsal uygulamalara odaklanmak için oyunun ötesine geçme planlarını açıklamasından bir hafta sonra geldi. Ek planlar arasında TRON, EOS ve Cosmos'u Basechain'e ve diğer tüm büyük blok zincirlerine entegre etmek ve TOMOR ve Trust Wallet gibi çeşitli popüler cüzdanlara yerel LOOM'u getirmek yer alıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ