Bu yazımızda sizlere Loopring Coin (LRC) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve LRC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Loopring Coin (LRC) Nedir?  İşte Tüm Ayrıntılarıyla Kripto Para Birimi LRC Coin

Bu yazımızda sizlere Loopring Coin (LRC) Nedir?  sorusunun cevabını verecek ve LRC Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Loopring Coin (LRC) Nedir?  

Loopring, sıfır bilgi kanıtlarından yararlanarak Ethereum'da ölçeklenebilir, gözetimsiz, sipariş defteri tabanlı borsalar için açık bir protokol oluşturmayı amaçlar.

Proje ekibi, zkRollup ile Loopring 3.0'ın, temeldeki Ethereum blok zinciri ile aynı güvenlik seviyesini garanti ederken, saniyede 2.025 işlem gerçekleştirebileceğini iddia ediyor.

loopring.io şu anda 4 işlem çifti sunmaktadır: LRC/ETH, ETH/DAI, ETH/USDT ve USDT/DAI.

Tüm LRC sahipleri, Loopring üzerine kurulu tüm borsalar tarafından ödenen protokol ücretlerinin bir kısmını kazanmak için LRC'ye stake yapabilir. Döngüsel DEX sahipleri, ekonomik güvenlik ve itibarlarını oluşturmak için bir miktar LRC'ye yatırım yapmalıdır. Bir DEX sahibi tarafından itibar için stake edilen aynı LRC, DEX'in her işlem için ödemesi gereken protokol ücretini de azaltacaktır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ