Bu yazımızda Lossless Coin Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız kripto para birimi LSS token hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

Bu yazımızda Lossless Coin Nedir? Sorusunun cevabını irdeleyeceğiz. Diğer taraftan okuyucularımız kripto para birimi LSS token hakkında da çok detaylı bilgilere sahip olacaklar.

Lossless Coin Nedir? LSS Token Nedir? LSS Coin Nedir?

Lossless Protokolü, Lossless'ın ana teklifidir. Bununla, kripto alanında kendileri için benzersiz bir yer yarattılar. Dünyanın ilk kripto hack azaltma aracıdır. Sonuç olarak, DeFi ortamı daha güvenilir ve daha güvenli hale gelir. Her şey Web 3 güvenliğine olan güveni yeniden sağlamakla ilgili. Nisan 2022'de, makalemizde incelendiği gibi ana ağlarını başlattılar.

Ana özellikleri hileli işlemleri tespit etmektir. Böyle bir işlem bulduklarında, söz konusu işlemi dondururlar. Şimdi araştırmaya başlıyorlar. Nasıl çalıştığı oldukça teknik bir süreçtir. Ancak, anlaşılması kolay ve basit tutmak istiyoruz. Dolayısıyla, bunun dolandırıcılık olduğunu onaylarlarsa, çalınan tokenları sahiplerine iade ederler.

Bu üç adımdan oluşur.

  • Acil dondurma-Hack tespit botları hileli işlemleri arar. İşlemi dondururlar. Onaylandığında, botu oluşturan kişi bir ödül alır.
  • Dolandırıcılık analizi-Karar Verme Organı dondurulmuş işlemleri inceler. Dolandırıcılık olup olmadığını onaylarlar. Sahte bir adresi kalıcı olarak dondurabilirler.
  • Çalınan fonları iade etme-Karar Verme Organı çalınan fonları gerçek sahibine iade edebilir.

Kasa Koruması

Proje sahipleri bu gelişmiş güvenlik aracından yararlanabilirler. Bu kasa, beyaz liste ve para çekme sınırlama stratejilerini kullanır. Böylece, hazine cüzdanları ekstra bir koruma katmanı alır. Likidite havuzları da aynı avantajdan yararlanır.

Beyaz liste, kripto alanında yaygın olarak kullanılmaktadır. Belirli bir cüzdan listesinin belirli alanlara veya işlevlere erişim kazanmasına izin verir. Proje sahibi istediği zaman cüzdan ekleyebilir ya da çıkarabilir.

Para çekme sınırlaması ikinci faktörlü bir koruma aracıdır. Sahte bir cüzdan korumalı bir cüzdanı hızlı bir şekilde boşaltmak isterse, bu araç bunu önler. Bu korumalı cüzdanların bir değeri ve zaman sınırı vardır.

Şimdi, eğer bir cüzdan beyaz listede değilse, herkes bu cüzdanla etkileşime girebilir. Ancak, işlemi dondururlar. Örneğin, bir para çekme işlemi belirli bir zaman dilimi içinde belirli bir token sayısını aştığında. Bu, 'X' blokta 'X' sayıda token olabilir.

Token Madencisi

Token madencisi kayıpsız sarılmış ERC-20 tokenları üretir. Bunlar yakılabilir ve basılabilir tokenları içerir. Lossless şu anda beş zinciri desteklemektedir. Bunlar Ethereum, BNB Chain, Polygon ve Avalanche'dir. Beşinci zincir olarak 9 Haziran 2022'de Fantom'u eklediler. Lossless kısa süre içinde altıncı zincir olan Harmony'yi de ekleyecektir.

Bu, proje sahipleri için kullanımı ücretsiz olan olağanüstü bir araçtır. Bunun yanı sıra Lossless, ortakları tarafından indirimli fiyatla iki denetim de sunuyor. Bunlar Hacken ve Chainsulting.

Bu video hem Vault Protection hem de Token Minter araçlarının nasıl çalıştığını açıklamaktadır. Kayıpsız Protokolü ile bu ikisi şu anda yayında. Bir sonraki adımımız, kısa süre içinde piyasaya çıkacak olan iki aracı daha tanıtmak. Security Oracle ve Relaunch Token Kit.

Güvenlik Kahini

Bu, protokolünüzü güvence altına almanın bir başka yoludur. Oracle'lar zincir üzerindeki akıllı sözleşmelere zincir dışı veri sağlar. Blok zincirlerine gerçek dünya verileri sunarlar.

Lossless Güvenlik Kahini, şüpheli cüzdan adreslerini arar. Bir saldırı ya da istismar planlayan riskli cüzdanları tespit edebilirler. Bu kimlik belirleme işlemini başarırlarsa, saldırıları önleyebilirler. Bu kahini etkinleştiren projeler bu bilgileri alır.

Bu oracle'ın ilk versiyonu aşağıdaki resimde gösterildiği gibi özelliklere sahip. Şu anda kullanıcı arayüzü üzerinde çalışıyorlar. Zamanla Lossless daha fazla özellik ekleyecektir.

Relaunch Token Kiti

Bu araç mevcut tokenlara hitap etmektedir. Kayıpsız Protokolü tokenlarına ve akıllı sözleşmelerine eklemeye devam edebilirler. Yeniden başlatma token kiti, yükseltilmiş tokenleri yeniden başlatmalarına yardımcı olur.

Şu anda Lossless yalnızca piyasaya sürülmek üzere olan tokenlara hizmet verebilmektedir. Bu araç, mevcut tokenlar için tamamen yeni bir fırsat sunuyor.

Sonuç

Lossless harika bir proje. Bu yeni araçların eklenmesiyle Lossless bir adım daha ileri gidiyor. DeFi ve Web 3 ortamlarında zaten benzersiz olan konumlarını güçlendiriyorlar. Sonuç olarak, bu alanlar daha güvenli hale geliyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ