Alternatif koinler, süregelen fiyat düzeltmesinde zeminini tutabilir mi?

Altcoin pazarında kısa bir durgunluktan sonra, haftanın başında düşüş eğilimi gözlendi. Grafikler durgunken, çalışma haftasının sonuna kadar bazı büyüme örnekleri vardı.

Litecoin (LTC), Tezos (XTZ), TRON (TRX) ve Stellar (XLM) için temel veriler aşağıda yer alıyor:

LTC / USD

Litecoin yükselen üçgenin alt çizgisini kırdı. Bu, 36 dolar seviyesine ve 40-42 dolar arasında bir destek kümesine yol açtı. Hedefleri 30 $ ve 36 $ noktaları olacak yeni bir satış dürtüsü için fırsatlar devam ediyor. Bununla birlikte, aynı zamanda, bir ıraksama oluşumu ve Hareketli Ortalama Yakınsama / Iraksama (MACD) osilatörü ışığında bir geri tepme fırsatı da önem kazanmaktadır.

Üçgenin üst sınırında, 200 Günlük Basit Hareketli Ortalama (SMA) çizgisinin bulunduğu 50 $ seviyesinde bir kırılma, fiyatın yukarı doğru bir hareket başlatmasına izin verecektir.

Büyümenin ilk hedefleri, kriptonun direnç seviyesi 52 $, 57 $ ve 61 $ seviyeleri olacak. Önümüzdeki aylarda orta vadeli bir planla ilgili olarak, yükseliş trendi LTC'nin 65 $ ve 70 $ hedeflerine ulaşmasına neden olabilir.

Yazının yazıldığı sırada, LTC 39.95 $ 'dan işlem görüyor.

XTZ / USD

Diğer ilk 10 tokenin çoğuna kıyasla, fiyat son 24 saat içinde yeşil olduğu için Tezos kuralın istisnası durumunda.

4 saatlik grafiğine bakıldığında XTZ, son noktası 1,50 $ olan bir üçgen deseni oluşturuyor. Devam eden düşüş eğilimleri de ticaret hacmindeki düşüşle teyit edildi. kripto para 1,50 dolar seviyesinin altına düşerse, ayılar yine inisiyatifi ellerine alacak. XTZ şu anda Aralık 2019 başında başlayan bir büyüme döneminden sonra bir düzeltme ile karşı karşıya.

Yazının yazıldığı sırada, Tezos 1.51 $ 'dan işlem görüyor.

TRX / USD

Fiyat 0.135 $'a ulaşmadığından, önceki TRX fiyat tahminimiz gerçekleşti. Aksine, fiyat altına düştü.

Günlük grafiğe göre, TRX 0.12 $ seviyesinden geri döndü ve şu anda kısa vadeli büyüme durumunu düzeltmeye çalışıyor. Göreceli güç endeksi (RSI) ve nispeten yüksek işlem hacmi endeksi yükseliyor ve bu da alıcıların varlığını gösteriyor. Özetlemek gerekirse, boğaların önündeki en yakın engel, mevcut ayın sonuna kadar ulaşılabilen ve sürdürülebilen 0.14 $ seviyeleri.

Yazının yazıldığı sırada, TRON 0.0133 $ 'dan işlem görüyor.

XLM / USD

XLM, son 24 saatte oranı neredeyse % 2 arttığı için listemizden en büyük kazancı elde etti.

Fiyat son bir düşüşten sonra toparlansa da, fiyat yaklaşan yükseliş eğiliminin başlangıcı olarak düşünülmemelidir. RSI göstergesi aşırı satım alanından yeni çıktı; ancak bu alana geri dönmek üzere. Bu özel durumda, devam eden düşüşün devam etmesi daha olası ve en yakın işaret 0,04 $ seviyeleri.

Yazının yazıldığı sırada, XLM 0.045 $ 'dan işlem görüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ