Bu yazımızda sizlere LUKSO (LYXe) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve LYXe Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

Bu yazımızda sizlere LUKSO (LYXe) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve LYXe Token ile ilgili olarak ayrıntılı bilgiler sunacağız.

LUKSO (LYXe) Nedir?

Yeni dijital yaşam tarzı için Blockchain olan LUKSO, eski Ethereum Geliştiricisi Fabian Vogelsteller, ERC20 ve ERC725'in yazarı, web3.js ve Mist Browser geliştiricisi tarafından oluşturuldu.

LUKSO, moda, oyun, tasarım ve sosyal medya dünyalarının kesiştiği çok evrenli bir blok zinciri ağıdır. LUSKO, akıllı sözleşme tabanlı blok zinciri, endüstriyi ilgilendiren standart süreçleri ve yenilikçi bir merkezi olmayan uygulama yönü aracılığıyla Blockchain'i kitlelere ulaştırmaya odaklanıyor.

ICRYPEX Kripto Para Uygulaması ile Her Yerde Özgürce Alın Satın!

LUKSO projesi, 2017 yılında ortağım Marjorie Hernandez'in bir fikriyle başladı. Marjorie, o sırada EY'de Berlin İnovasyon Laboratuvarı'nı kurarken çalışıyordu. Burada, Blockchain projelerinde birçok müşteriyle birlikte çalıştılar ve bu da ona o sırada Endüstrinin Blockchain açısından ne yaptığına dair iyi bir fikir verdi. 2013'ten beri Blockchain alanını kendim takip ettim ve Ocak 2015'te Ethereum Vakfı'nda aktif olarak gelişmeye başladım. Bu bize her iki dünya hakkında - Blockchain ekosisteminin kurumsal ve açık kaynak alanı - hakkında çok fazla fikir verdi. Bu sayede, Blockchain'deki gerçek dünya kullanım durumlarının gerçekleşmek üzere olduğunu çabucak fark ettik, ancak aynı zamanda şirketlerin daha çok tercih ettikleri için açık bir merkezi olmayan altyapının tam potansiyelini nasıl gerçekleştireceklerini bilemediklerini gördük.

ERC-20 token standardının başlatıcısı ve Mist Browser, Ethereum Wallet ve web3.js gibi Ethereum alanındaki birçok önemli projenin geliştiricisi olarak, mevcut dünyayı böyle bir molaya nasıl adapte edebileceğimiz hakkında çok düşündüm. Blockchain gibi teknolojiler aracılığıyla. Alanın gelişimini izlerken, Blockchain ile herhangi bir endüstrinin geleceğinin, çeşitli nedenlerle kendi ağlarının başlatılmasında yattığı benim için giderek daha açık hale geldi. Doğrudan belirli bir dikey veya endüstri bağlamı tabanlı Blockchainler için veya bunlar tarafından başlatılan ağları adlandırıyorum.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ