Dijital para tutkunları olarak bizler, insanların günlük yaşamlarında ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerini edinmelerini ve kullanmalarını kolaylaştıran yeni ürün ve hizmetleri seviyoruz.

LYOTRAVEL, Seyahat Sektörünü Kripto Ödemelerle Dönüştürüyor ve İşte Bu Nedenle Onu Destekliyoruz

Dijital para tutkunları olarak bizler, insanların günlük yaşamlarında ödeme yöntemi olarak kripto para birimlerini edinmelerini ve kullanmalarını kolaylaştıran yeni ürün ve hizmetleri seviyoruz. Etkili kripto dostu platformları keşfetme ve size getirme arayışımızda LYOTRAVEL'i keşfettik ve bulduğumuz için çok mutluyuz!

Seyahat Pazarına Bir Bakış

Geçen yıl, Kasım 2021'de kısa bir süre için değeri 3 trilyon doları aşan kripto para piyasası için rekor bir yıldı. Özellikle Bitcoin, geçen yılın Şubat ayında piyasa değeri 1 trilyon dolara ulaştığında manşetlere çıktı ve kripto para biriminin olup olmayacağı tartışmasını ateşledi. seyahatte bir ödeme şekli olarak kabul edilmeye devam etmektedir.
2021'de bir Travala anketi, Amerikalı gezginlerin %22'sinin artık kripto ile ödeme yapmak istediğini ortaya çıkardı.
2022'nin başında Airbnb CEO'su Brian Chesky, 403.000 Twitter takipçisine şirketinin 2022'de neyi başlatması gerektiğini sorduğunu gördü. Aldığı 4.000 öneriden en çok talep edilen, tatil kiralama şirketinin bir ödeme şekli olarak kripto para birimini kabul etmesiydi.
Bu, seyahatleri için kripto para birimini kullanmaya istekli insanların talebini anlattı ve izleyicinin kararlarında çok rahat hissettiğini gösterdi.

LYOTRAVEL: Nedir ve Neden Hakkında Bilmeniz Gerekir?

LYOTRAVEL, kripto para birimleri ile ödeme yaparken seyahat etmenize yardımcı olur. Bu platform LYOPAY ekosisteminin içine yerleştirilmiştir ve bitcoin ve altcoinlerle bir sonraki tatiliniz için bilet almanıza ve otel odası rezervasyonu yapmanıza yardımcı olur. Para birimi dijitalleştirme dünyasına bir adım önde giden LYOTRAVEL, Bitcoin, Ethereum, LiteCoin, Binance Coin, LYO Credit ve diğerleri ile ödeme kabul eden birkaç lisanslı seyahat acentesinden biridir.
Oteller, apartmanlar, villalar ve pansiyonlardan 5 yıldızlı lüks tatil köylerine kadar, dijital seyahat platformu, gezginleri dünyanın en büyük konaklama seçeneklerinden biriyle buluşturmaya yardımcı olur. LYOTRAVEL şu anda 90.124 destinasyonu kapsayan 2.200.000'den fazla tesisi, ana akım seyahat rezervasyon platformlarından çok daha ucuz fiyatlara sunuyor.
Sadece bu da değil,LYOTRAVEL yakın zamanda Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği (IATA)ile seyahat endüstrisini dijitalleştirmeye ve kripto para birimi ile seyahat kavramını reforme etmeye yönelik bir adım olan stratejik bir ortaklıkta el ele verdi.IATA ile yapılan bu işbirliği, LYOTRAVEL topluluğunun birden fazla havayoluna daha avantajlı fiyatlarla erişmesini sağlıyor.
Dijital platform hem kripto parayı hem de fiat parayı kabul ediyor, rekabetçi fiyatlar sunuyor ve artık IATA tarafından onaylanan güvenli ve lisanslı bir seyahat acentesi. En iyi bölüm - tüm bunlar hiçbir gizli ücret olmadan gelir.


Seyahatiniz İçin Kripto Para Birimi İle Ödeme Yapmanın Faydaları

Düşük Ücretler – Seyahat meraklıları için kripto para birimini kullanarak elde edebileceğiniz en büyük avantajın döviz ücretlerinden kaçınmak olduğuna inanıyoruz.
Dolarınızı yabancı bir ülkede başka bir para birimine çevirmek zorunda kalmanın nasıl bir şey olduğunu hepimiz biliyoruz, burada genellikle büyük bir ücret ödersiniz veya elverişsiz bir döviz kuruyla uğraşırsınız. Kripto para birimi, bu sorunların çoğunu ortadan kaldırmanın güvenli bir yoludur.

Hız – Kripto para biriminin en önemli noktalarından biri hızlı ödemelerdir. Bu, gezginlerin dijital paralarını bankalar gibi geleneksel ödeme ağ geçitlerine kıyasla artık daha hızlı işlem yapabilecekleri anlamına geliyor. Ödeme için bir kripto para birimi kullanmak ucuz ve hızlıdır. Banka darboğazları olmadan veya döviz kurlarını hesaplamak zorunda kalmadan dünyanın her yerindeki şeyler için hızlı bir şekilde ödeme yapabilirsiniz.

Şeffaflık – Seyahat masraflarınızı dijital para ile ödediğinizde, kişisel bilgilerinizin saklanması ve aktarılması daha kolay ve güvenlidir. Bu, belirli kilit noktalarda güvenlik ve şeffaflık sağlayan nezaket blok zinciri teknolojisidir.

Birden fazla cüzdandan ödeme yapın – Rezervasyon tutarının tamamını karşılamayan bir işlem gönderirseniz, LYOTRAVEL sayfası ödenecek yeni toplamı gösterecek şekilde yeniden yüklenir.
Bu, sizin veya arkadaşlarınızın cüzdanı olabilecek farklı cüzdanlardan ödeme yapmanızı sağlayan bir çözümdür. Grup seyahati için ödeme yapmanın mükemmel yolu!

Bir sonraki seyahatinizi yakında mı planlıyorsunuz? Bu sefer dijitalleştirin ve LYOTRAVEL kullanarak kripto para birimi ile ödeme yapın. Bir hesap oluşturmak kolaydır - kendinizi lyotravel.com'a kaydedin ve bir sonraki deneyiminizi keşfetmek için göz atın!

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ