Güvenli bir çevrimiçi ve mağaza içi ödeme çözümü olan Lyra, kullanıcıların kripto para birimlerini dünya çapındaki birçok çevrimiçi satıcıdan herhangi birinde harcamasına olanak tanıyan yeni bir platform başlattı.

Lyra, Kullanıcıların Kripto Harcamasına İzin Veren Bir Platform Başlattı

Güvenli bir çevrimiçi ve mağaza içi ödeme çözümü olan Lyra, kullanıcıların kripto para birimlerini dünya çapındaki birçok çevrimiçi satıcıdan herhangi birinde harcamasına olanak tanıyan yeni bir platform başlattı.

Kullanıcılar, diğerlerinin yanı sıra Netflix, DoorDash, Airbnb, Walmart ve Instacart gibi çevrimiçi perakendecilerde kripto para birimleri kullanarak ödeme yapabilecekler. Kullanıcılar hem abonelik hem de bir kerelik satın alma işlemi yapabilirler.

Yeni Lyra platformu, kullanıcıların taleplerine göre sanal Visa kartları oluşturmasına olanak tanıyan sezgisel bir kontrol paneli ve Chrome uzantısına sahiptir. Kartlar anında etkinleştirilir ve anında harcama için kullanılabilir.

Lyra'da Sanal Vize Kartları Oluşturun

Süreç kolaylaştırılmıştır ve kullanıcıların kişisel verilerini veya özel anahtarlarını ifşa etmesine gerek yoktur. Bunun yerine, kullanıcılar platformda desteklenen başlıca kripto para birimleri arasından seçim yapar, bakiyelerini doldurur ve sanal bir Visa kartı oluşturur. Şu anda platform BTC, LTC, ETH, ADA, MATIC, SOL, USDC, USDT ve BSC'yi desteklemektedir.

Desteklenen kripto para birimlerinden herhangi birine sahip kripto kullanıcıları bu nedenle Lyra Visa Ön Ödemeli Kartları satın alabilir ve harcama limitleri belirleyebilir. Daha sonra Lyra Chrome uzantısını tarayıcılarına ekleyebilirler.

Uzantı, farklı web siteleri arasında geçiş yapmak zorunda kalmadan büyük perakendecilerdeki ödemeler için kartların oluşturulmasına ve kart ayrıntılarının otomatik olarak doldurulmasına olanak tanır.

Platformun sezgisel ödeme sistemi, kullanıcıların ödeme sırasında Lyra'nın logosunu çevrimiçi perakendecilerin kredi kartı alanlarına enjekte ederek sanal Visa kart ayrıntılarını otomatik olarak doldurmalarına olanak tanır. Bu, tek tıklamayla daha hızlı ödeme yapılmasını sağlar.

Lyra, insanların kripto varlıklarını günlük işlemler için kullanmasını kolaylaştırmayı ve kripto para birimi ile geleneksel finans endüstrisi arasındaki boşluğu kapatmaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ