Bitcoin, hash gücü yeni bir rekor seviyeye ulaşırken madenci teslimiyetiyle ilgili tüm FUD'a meydan okuyor.

Madenciler Teslim Olmayı Reddederken Bitcoin Hash Gücü Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Ulaştı

BitInfoCharts verilerine göre, Bitcoin'in 4. Çeyrek'teki ezici fiyat performansına rağmen, hash gücü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 111.86 EH / s'ye ulaştı.

Madenciler Aslında Teslim Oldu mu?

Son zamanlarda, madenci kapitülasyonu hakkında, başka bir büyük pazar satışını tetikleyebilecek ve BTC fiyatını yeni yıllık düşük seviyelere itebilecek birçok korku, belirsizlik ve şüphe (FUD) vardı.

17 Aralık'ta Capriole'un dijital varlık yönetimi başkanı Charles Edwards, Bitcoin'in hash gücü tutarlı bir büyüme göstermedikçe teslimiyetin durmayacağını iddia etti. Son dört gündür olan şey tam olarak buydu – BTC’nin hash gücü 86.87 EH / s'den yukarıda belirtilen ATH'ye yükseldi.

Şimdi, Edwards, hash gücünün nihayet iyileştiğini ve bunun bir aydan biraz daha uzun süren en son "sığ" teslimiyetin sonunu işaret edebileceğini belirtiyor.

Güçlü Bir Satın Alma Sinyali

Tarihsel olarak, madenci kapitülasyonları daha fazla sat istiflemek için en iyi dönemlerdir. Bir kişi bu teslimiyetin sonunu Hash Ribbon göstergesinin yardımıyla tespit edebilir.

Bitcoin'in hash gücünün bir aylık SMA'sı iki aylık SMA'yı aştığında, genellikle büyük bir satın alma fırsatını temsil eder. Edwards, Noel Günü'nde böyle nadir bir olay olabileceğini tahmin ediyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ