Devasa bir savaş ve fetih, oyna-kazan çok oyunculu oyun olan Magic Craft, MEXC kullanıcıları için özel olarak iki büyük etkinliği duyurdu.

Devasa bir savaş ve fetih, oyna-kazan çok oyunculu oyun olan Magic Craft, MEXC kullanıcıları için özel olarak iki büyük etkinliği duyurdu. "Tut ve Kazan" etkinliği, katılımcıların toplam 1.000.000 $ MCRT kazandığı büyük bir başarıydı. Etkinlik 2022–01–19'da 12:00'de UTC başladı ve 2022–01–21'de 16:00'da UTC sona erdi. Şu anda devam etmekte olan bir başka önemli etkinlik, 250 şanslı MEXC kullanıcısına MCRT tokenlerinde 5000$ ödül verecek.

MagicCraft, oyun, yatırım ve oyun içi ticaret için sürdürülebilir bir ekosistem işlevi gören bir oyun geliştirmeyi amaçlıyor. 400'den fazla uzman, yaratıcıları, oyuncuları, dijital varlık sahiplerini ve yayıncıları birleştiren dünyanın en heyecan verici blok zinciri oyununu yaratmak için çalışıyor.

MagicCraft'ın kurucusu James Stock Guru, 18 yıllık iş ve yatırım geçmişine sahip çok yönlü bir endüstri gazisi. Kripto para birimi ve borsalar hakkında rakipsiz bilgiye sahip yarı emekli bir multimilyoner. Bitcoin fiyatını günlük olarak doğru bir şekilde tahmin etme konusunda kanıtlanmış bir sicile sahip, tanınmış bir YouTube analisti ve eğitimcisidir.

 MagicCraft oyunu, Binance Smart Chain'de sunulan gelişmiş lonca, vergi ve ekonomi özellikleriyle birlikte gelir. Oyun, oyuncuların hem PVP hem de PVE modlarında birbirleriyle rekabet edebilecekleri klanlar kurmalarına olanak tanır.

Magic Craft metaverse'de Elders tarafından dikilmiş güçlü Kaleler var. Her hafta, klanlar yedi kaleden birinin kontrolü için savaşa girer ve kalenin kralı oyunun yerel kripto para birimi $MCRT'de vergi alır. Her karakterin benzersiz özellikleri, ekipmanı, silahları, zırhı, büyüleri, sihirli parşömenleri, kıyafetleri, saldırıları ve toplanabilecek duruşları vardır. Bu koleksiyonlar NFT pazarında $MCRT ile takas edilebilir.

MagicCraft Gamefi'yi Diğerlerinden Farklı Kılan Nedir?

MagicCraft ekosistemi, içerik oluşturuculara envanterlerinin gerçek sahipliğini değiştirilemez tokenler (NFT'ler) şeklinde vererek ve onları yardımcı program tokeni $MCRT ile ödüllendirerek World of Warcraft ve League of Legends gibi görevdeki oyun geliştiricilerini bozmayı amaçlıyor. MagicCraft, kendisini rekabetten üç önemli şekilde ayırır.

Oyun: Bu, Magic Craft'ın sanal dünyasıyla kahramanlar, savaşlar, görevler, turnuvalar ve daha fazlasıyla etkileşime giren oyuncuları içerir. Oyuncuların oyna-kazan ve oynaması ücretsiz modeller aracılığıyla para kazanmalarını sağlar.

 NFT Pazar Yeri: NFT sahipleri, tüm oyun içi koleksiyon öğelerini dijital varlıklar olarak değerlendirebilecek ve NFT biçimindeki koleksiyonları satın almak, satmak veya takas etmek için oyuncularla etkileşime geçebilecektir.

 Staking: Bu, oyunun arka uç kısmıyla ilgilenen geliştiriciler ve kripto meraklıları için çekici olacaktır. Oyun içi karakterleri stake etmeye ve çeşitli bahis ödülleriyle gelir elde etmeye dahil olacaklardı.

 MagicCraft oynanışı, savaşlar, görevler, lonca savaşları, turnuvalar vb. gibi çok sayıda yönü ile çeşitli ve geniştir. Hem oyuncular hem de dijital varlık sahipleri bu oyun metaversine katılabilir. Yeni kullanıcıların ve oyuncuların oyuna girmeden önce bir hesap oluşturmaları gerekecek. Bundan sonra, ücretsizden Epic'e ve Premium'a kadar çeşitli kahramanlar arasından seçim yapabilecek ve oynamaya başlayabilecekler. MagicCraft.io, kullanıcılara her biri kendi benzersiz beceri, güç ve seviyelerine sahip çok çeşitli ücretsiz kahramanlar sağlayacaktır. Görevleri tamamladıktan ve savaşları kazandıktan sonra, oyuncular oyunun yerel para birimi olan $MCRT ile ödüllendirilecekler, bu da oyuncuların çeşitli şekillerde oyun satın almasına, satmasına, takas etmesine ve oyunla etkileşime girmesine olanak tanıyor.

 

MagicCraft Metaverse ve NFT Marketplace

 MagicCraft Metaverse'in ikinci yarısı NFT pazarıdır. NFT Marketplace, oyunculara, dijital varlık sahiplerine, kripto meraklılarına, blok zinciri geliştiricilerine ve topluluklara hitap ediyor. Oyuncular, premium kahramanları ve diğer oyun içi varlıkları satın almak ve satmak için pazarı kullanabilir. Premium kahramanların değeri, geliştirmelerinin yanı sıra kazanılan savaşların, görevlerin ve turnuvaların sayısına göre belirlenecek. Ayrıca oyuncuların skor tablolarındaki konumlarından da etkilenebilir. Silahlar, giysiler, deriler, zırhlar, evcil hayvanlar ve diğer ürünler mevcut ürünler arasındadır. Bunların dışında sanal topraklar ve kaleler de piyasada mevcut.

 Proje, 147 küresel kripto uzmanı ve etkileyicinin desteğine sahip ve ekip, 2022'nin ilk çeyreğinde tam entegre bir NFT Marketplace başlatmayı umuyor. Oyunun PvE ve PvP play2earn özelliklerine sahip bir alfa sürümü, 2022 ikinci çeyrekte piyasaya sürülecek.

 Magic Craft hakkında daha fazla bilgi edinmek için Magiccraft.io'yu ziyaret edin.

 Twitter:https://twitter.com/MagicCraftGame

Instagram: https://www.instagram.com/magiccraftgame/

Telegram: https://t.me/magiccraftgamechat

Anlaşmazlık: https://discord.gg/c4bgnsqzQR

Orta: https://medium.com/@MagicCraftGame

Linkedin:https://www.linkedin.com/company/magiccraft

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ