Son tweetinde, ABD başkan adayı John McAfee mahremiyet koinlerine övgüler dizdi. Teknik ilerleme gelişimi için gerekli faktör hakkında konuştu.

Mahremiyet Koinini Öven John McAfee Teknik İlerlemenin Sırrını Ortaya Çıkardı

Son tweetinde, ABD başkan adayı John McAfee mahremiyet koinlerine övgüler dizdi. Teknik ilerleme gelişimi için gerekli faktör hakkında konuştu.

Virüsten koruma gurusu ve önemli bir kripto boğası John McAfee, bir süredir takipçileriyle ABD hükümetinin kalıcı hataları ve vergi sistemi hakkında konuşmakla meşgul olarak, kripto para birimleri hakkında tweet atmıyordu.

Ancak, birkaç saat önce, kripto para birimlerinin - özellikle mahremiyet koinlerinin- sahip olduğu erdemler hakkındaki sürekli tartışmasına devam etti.

Suçlular Mahremiyet Koinlerini Kullanıyor. Tanrıya Şükür!

Son bir tweet'te, John McAfee mahremiyet koinlerini övüyor ve şu vurguyu yapıyor:

“Yetkililer her zaman geride. Şimdi, [suçlular] mahremiyetin gücünü doğruladılar. Tanrıya şükür!"

"Bürokrasiye rağmen teknik ilerleme olur"

Konudaki ikinci tweet'te McAfee, otoritelerin sürekli olarak geride kaldığının nedenlerini açıklayarak tartışmaya devam ediyor.

McAfee bunun bürokrasiye bağlı olduğuna inanıyor. Kripto baronu, bürokratların yüksek düzeyde yetersizliğe sahip olduğunu söylüyor.

“Güçlerini toplumun kendi yetkinlik seviyelerine düşürme hızını yavaşlatmak için kullanıyorlar.”

McAfee Artık Bitcoin hayranı değil

Son zamanlarda, eski antivirüs gurusu, Bitcoin'in 'eski teknoloji' olduğuna inandığını ve artık BTC'ye küresel finansal sistemi değiştirmek için bir araç olarak bahis yapmadığını söyledi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ