Kripto para birimleri ve Blockchain teknolojileri için bir konferans olan Mallorca Blockchain Günleri, 20 Mart Cuma - 22 Mart 2020 Pazar günleri gerçekleşecek.

Mallorca Blockchain Günleri Palma de Mallorca

Kripto para birimleri ve Blockchain teknolojileri için bir konferans olan Mallorca Blockchain Günleri, 20 Mart Cuma - 22 Mart 2020 Pazar günleri gerçekleşecek.

Çığır açan Blockchain konferansı 21 Mart 2020'de Mallorca'da düzenleniyor ve etkinliğin kendisi bir gün sürecek. Ancak, Bitcoin uzmanlarının yanı sıra Blockchain geliştiricileri ve girişim yatırımcıları ile ağ kurma ve eğlenme amaçlı bir gün ile sona erecek.

Mallorca Blockchain Günleri'nden Christian Luecke, “Bunları Blockchain teknolojilerinin ön saflarında buluşturuyoruz. Yol gösterici felsefe açıklamamız 'Hiçbir şey doğru değil, her şeye izin yok', sunduğumuz konuşmacıların sınırlarını zorlamamıza ve gerçekten modern fikirler sunma korkumuzun olmamasına izin veren bir şey” açıklamasını yapıyor.

Bitcoin'in kişisel özgürlüğü artırma olasılığına odaklanan çeşitli uluslararası Blockchain uzmanları konferansta konuşmalarını sunacaklar. İsimlerin bazıları Rodolfo Andragnes (Bitcoin Arjantin), Christoph Heuermann (Staatenlos), Rahim Taghizadegan (Ekonomist), Jason King (Akademi) ve daha pek katılımcıyı içeriyor.

Biletler artık Mallorca Blockchain Günleri resmi web sitesinde mevcut durumda.

 Mallorca Blockchain Günleri, Blockchain teknolojileri ve kripto para birimleri için yıllık bir konferanstır ve konferansları Blockchain teknolojilerinin ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ