Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar.

Yeni NFT programı, daha yüksek getiriler, ticaretten kazanma, özel sosyal etkinliklere erişim gibi özel üye avantajları sunar.

100 milyon dolardan fazla varlığı yöneten küresel bir dijital varlık finansal hizmetler grubu olan Mamoru, bugün, Mamoru'nun kripto borsasının kullanıcılarına ödül kazanma fırsatı sunan, kamu hizmeti odaklı Genesis Üyesi NFT'nin lansmanını duyurdu. platformla etkileşime girerek özel üye avantajlarına erişin. Mamoru'nun tüm faaliyet alanlarında genişleme planları ile birlikte, Türkiye'de yerleşik Mamoru kullanıcıları için darphane öncesi kayıt mevcuttur.

Mamoru tarafından başlatılan ilk koleksiyon olan Genesis Üyesi NFT koleksiyonu, borsaya üyeliğin kanıtını temsil eder ve Mamoru Earn, VIP ticaretten kazanılan, 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla belirli kriptolarda daha yüksek getiri ile kullanıcı değerini artırır, ve kapsamlı bir blockchain etkileyicileri ve profesyonel yatırımcılar ağına sahip özel sosyal etkinlikler. Genesis Üyeleri ayrıca efsanevi 3D sanatçısı ve heykeltıraş Ethan Ho tarafından tasarlanan gelecekteki benzersiz avatar NFT'leri koleksiyonuna erişim kazanacaklar.

Küresel finans firması AP Capital tarafından desteklenen Mamoru, temel değişimini yerelleştirmeyi göz önünde bulundurarak tasarladı ve faaliyet gösterdiği her ülkedeki kullanıcılar için özel bir deneyim sunuyor. Şirketin teknoloji, piyasa yapıcılığı ve risk sermayesi geçmişlerinden gelen erişim ve liderlik uzmanlığı, hem düzenleyicilerin hem de yatırımcıların yerel ihtiyaçlarını karşılarken kurumsal düzeyde güvenlik ve likiditeye erişim sağlar.

Genesis Üyesi NFT'nin ücretsiz üretim beyaz listesine hak kazanmak için https://www.mamoru.com.tr/tr adresinden bir hesap açın.

Daha fazla bilgi veya röportaj talebinde bulunmak için lütfen [email protected] adresinden Andy Johnson ile iletişime geçin.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ