Bu yazımızda sizlere MANTRA DAO (OM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

MANTRA DAO (OM) Nedir? İşte Tüm Detaylarıyla Kripto Para Birimi OM Token

Bu yazımızda sizlere MANTRA DAO (OM) Nedir? sorusunun cevabını verecek ve projenin detaylarıyla ilgili bilgilendirmeler yapacağız.

MANTRA DAO (OM) Nedir?

MANTRA DAO, stake etme, ödünç verme ve zincirler arası DeFi ürünlerine odaklanan, topluluk tarafından yönetilen bir DeFi platformudur.

MANTRA DAO, çok varlıklı bir stake platformu, para piyasaları ödünç verme protokolü, oyunlaştırılmış piyango havuzu ve stablecoin basım protokolü içeren bir DeFi ürünleri paketi oluşturdu. Paket şu anda yerel olarak Ethereum üzerine inşa edilmiştir, ancak Binance Akıllı Zincir, Poligon ve Polkadot'a odaklanan çapraz zincir ürünleri de gelecekte inşa edilecek.

OM, MANTRA DAO ekosisteminin yerel fayda tokenı olup aşağıdaki işlevler için kullanılır:

Staking: DOT ve KSM Staker'ları, varlıklarını MANTRA DAO'nun onaylayıcı nodelarına devredebilir ve OM tokenlerini toplamak için Mantra Dao platformundaki Ethereum adreslerini bağlayabilir.

Borç verme: MANTRA DAO’nun aşırı teminatlı para piyasaları borç verme platformu olan ZENTEREST aracılığıyla, kullanıcılar platforma varlık tedarik edebilir ve sağlanan teminat karşılığında token ödünç alabilir.

Piyango: Kullanıcılar, haftanın PoS onaylayıcı ödüllerinin% 25'ini kazanma şansı için MANTRA HAVUZUNA erişmek için OM tokenlarını harcayarak MANTRA HAVUZUNDA şanslarını deneyebilirler.

Yönetim: OM paydaşları teklifler yayınlayabilir, yönetişim oylarına katılabilir ve MANTRA DAO ekosistemindeki çeşitli parametrelerde değişiklikler önerebilir.

MANTRA DAO (OM) tokenı Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %10 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ