Önde gelen blockchain pazarlama firması MarketAcross, ana küresel medya ortağı olarak yaklaşan Avrupa Blockchain Sözleşmesine (EBC) katıldı.

MarketAcross, Avrupa Blockchain Sözleşmesinin Web3 Lider Medya Ortağı Olarak Adlandırıldı

Önde gelen blockchain pazarlama firması MarketAcross, ana küresel medya ortağı olarak yaklaşan Avrupa Blockchain Sözleşmesine (EBC) katıldı. Şu anda sekizincisi düzenlenen kongrenin, 15-17 Şubat tarihleri arasında Barselona'daki Hyatt Regency'de 2.500'den fazla katılımcıyı ağırlaması bekleniyor.

Stratejik ortaklığın bir parçası olarak, deneyimli blockchain halkla ilişkiler ve pazarlama şirketi, 2023 Sözleşmesi adına etkinlik öncesi ve sonrası pazarlama çabalarını yönetecek ve dünya çapındaki Barselona etkinliğinin profilini yükseltmek için geniş düşünce liderleri ve konuşmacılar ağından yararlanacak.

2018'de başlatılan etkinlikten bu yana en büyük konferans olduğu düşünülen bu yılki yüz yüze konferans, şu anda Avrupa'da faaliyet gösteren ilk 100 erken aşama girişimin tanınması için EBC Blockchain Ödüllerinin açılışını yapacak. Ödül töreni, üç günlük etkinlik sırasında yatırımcılardan oluşan bir jüri paneline sunum yapmak üzere on finalistin seçildiği bir aylık halk oylamasını takip ediyor.

Bu yılın merakla beklenen EBC'sinde Bittrex CEO'su Oliver Linch, Aave'nin kurucusu Stani Kulechov, Solana'nın kurucu ortağı Stephen Akridge ve Santander'in Crypto Coty de Monteverde Başkanı dahil olmak üzere 200'den fazla yüksek profilli sektör figürü yer alıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi, konferans iki aşamada gerçekleştirilecek ve DeFi, NFT'ler, Web3 ve blockchain oyunlarına dahil olanlar da dahil olmak üzere çeşitli blockchain geliştiricileri ve kullanıcılarından oluşan bir kitleyi ağırlayacak.

Bu yılki etkinlikte bir yenilik olarak, etkinliğin sponsorlarından 30'u aşkın stanttan oluşan bir sergi alanı olacak ve katılımcılara firmaları tanıma fırsatı verilecek. Mesai saatleri dışında networking fırsatları arasında 15 Şubat'ta özel networking etkinliği ve 16 ve 17 Şubat'ta canlı müzik ve içeceklerin olduğu iki parti yer alacak.

Sektörün en tanınmış halkla ilişkiler şirketlerinden biri olan MarketAcross, daha önce Benzinga'nın New York City'deki Future of Crypto konferansında web3 medya ortağı olarak hizmet vermişti. Ayrıca Mart ayında yapılacak olan 2023 Paris Blockchain Haftası için resmi medya ortağı olacak.

“Özellikle bu yıl ana medya ortağı olarak EBC'ye katılmaktan heyecan duyuyoruz, çünkü konuşmacı listesi pek çok heyecan verici kişi ve projeyi sergileyecek. EBC, Avrupa kripto olay sahnesinde kıdemli bir isim ve sonunda şahsen orada olacağımız ve bu yılki etkinliği şimdiye kadarki en iyisi yapacağımız için çok heyecanlıyız." dedi MarketAcross COO'su ve Ortağı Itai Elizur.

European Blockchain Convention'ın Kurucu Ortağı Victoria Gago, "2018'de faaliyete geçtiğimizden beri misyonumuz her zaman blockchain topluluğunun bağlantı kurmasına ve gelişmesine yardımcı olmak olmuştur. MarketAcross ekibiyle ortak olmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Birlikte uzayda daha büyük bir etki yaratacağımıza inanıyoruz.”

MarketAcross Hakkında

MarketAcross, dünya çapındaki blockchain şirketleri için eksiksiz bir uçtan uca pazarlama çözümü sağlayan, dünyanın önde gelen blockchain halkla ilişkiler ve pazarlama firmasıdır. MarketAcross, aralarında Polkadot, Solana, Binance, Polygon, Crypto.com, Huobi ve eToro'nun da bulunduğu sektörün en büyük borsalarının ve blockchain projelerinin çoğunun markalarını oluşturmasına yardımcı oldu.

Avrupa Blockchain Sözleşmesi Hakkında

Birçok kişi tarafından Avrupa'nın en etkili blockchain etkinliği olarak bilinen Avrupa Blockchain Convention, Avrupa'daki girişimciler, yatırımcılar, geliştiriciler, şirketler ve küresel medya için yıllık buluşma noktasıdır.

EBC, küresel blockchain topluluğunu bilgilendirmek, eğitmek ve birbirine bağlamak misyonuyla 2018'de Barselona'da doğdu.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ