Kripto para piyasası durgun. Yatırımcılar, yatırım yapmak konusunda temkinli ve tereddütlüler. Ancak bazı girişimler bu gibi durumlarda bile başarılı oluyor: Oynayarak kazanılan bir proje olan Mars4, NFT satışlarında bir artış gördü.

Mars4 Metaverse Japonya

Bir metaverse oyunu olan Mars4, Haziran ayının ilk haftalarında satışlarını arttırıyor. Mars4'ün bölgesel bir pazarlama stratejisi kullanması, satışların çoğunun Japonya'dan geldiği görüldü. Daisuke ve Crypto Train gibi KOL'lerle işbirliği içinde olan Mars4, Japon pazarını ele geçiriyor. Ünlü bir kripto savunucusu ve BitFlyer CEO'su Yuzo Kano, bir yıl önce Mars4'e ilgi duydu. Bu, Mars4 ekibine Mars4 Japan için bir Telegram grubu oluşturma konusunda ilham verdi ve bu grubu Türkiye, İtalya, Çin ve diğerleri gibi diğer kültürel topluluklar hızla takip etti .

Şirket, ana dili ne olursa olsun herkesi kapsayıcı olmaya çalıştığından, Mars4 Discord'da da bazı kültürel kanallar mevcut .

Mars4 ayrıca diğer bölgelerdeki diğer pazarlara açılmayı planlıyor, bu da daha fazla projeye maruz kalma ve daha hızlı büyüme ile sonuçlanacaktır.

Mars'tan para kazanmak için keşfedin ve kolonileştirin

Mars4, hayatta kalma öğelerini içeren bir metaverse oyunudur. Kullanıcılar bir yandan para kazanırken bir yandan da Mars deneyimine katılabilecekler.

İki önemli blok zinciri varlığı kullanılarak oluşturuldu: kripto para birimi ve NFT'ler.

Mars4'ü kullanarak türünün tek örneği bir Mars toprağı parçası satın alabilirsiniz . Yaklaşan video oyununda, hayatta kalma şansınızı artırmak için arazinizi keşfetme, büyütme ve terraform etme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Çeşitli oyun içi araçlar ve diğer ürünler için NFT'ler de yakında Mars4'te satışa sunulacak.

NFT'ler, oyunculara malları üzerinde tam kontrol sağlamak için oyun içi öğeler ve araziler için kullanılır. Oyun geliştiricileri dahil hiç kimse, blok zincirinde tutuldukları için onları kullanıcılardan alamaz.

Bir toprak sahibi olarak, kamuya açık hale getirmekten imparatorluğunuzu büyütme sürecine yardımcı olmak için diğer oyuncuları askere almaya kadar, arazi yönetiminiz üzerinde tam kontrole sahip olacaksınız. En güzeli de zamanınız ve emeğiniz için MARS4 doları ile tazmin edileceksiniz.

MARS4 doları , ticaret de dahil olmak üzere çeşitli metaverse etkinlikleri için kullanılabilen oyun içi para birimidir. MARS4 doları hem aktif olarak (oyun yoluyla) hem de pasif olarak (NFT tutmak gibi başka yollarla) elde edilebilir.

MARS4 dolarları altcoin'dir, bu nedenle onları kazanan herkes onları oyunun ötesinde kullanabilir. Kripto para birimlerinin bilgisayar oyunlarına entegrasyonu, oyunculara hobilerinden kar etme olanağı sağlar.

Mars4 NFT'lerine yatırım yaparak pasif gelir elde edin

Topluluk havuzu, yatırımcıların NFT'lerden pasif bir şekilde kazanmalarını sağlar. Mars4 NFT'leri her satın aldığınızda, üretkenlik puanınız artar. Arazi sahipleri, ortak havuzu halka açmayı ve fonlarını NFT sahiplerine verimlilik derecelerine bağlı olarak dağıtmayı seçebilirler. Puan daha yüksekse, dağıtım sırasında daha fazlasını alırsınız. Mars4'ün topluluk tarafından yönetilmesi amaçlandığından, oylama sistemi, herkesin Mars4 yönetiminin bir parçası olabileceği bir DAO'ya doğru ilk adımdır.

Mars4 topluluk havuzu, satışlar (hem B2B hem de B2C) ve reklam dahil olmak üzere birçok kaynaktan düzenli olarak MARS4 doları ile sağlanır ve tüm kazançların %20'si topluluk için ayrılır. Bu strateji, yatırımcıların herhangi bir çaba sarf etmeden NFT'ler için düzenli ödüller kazanmalarını sağlar.

Çözüm

Hem NFT hem de kripto pazarları son aylarda uykuya daldı. Yatırımcılar şimdi satın almak mı yoksa piyasanın toparlanmasını mı beklemek konusunda tartışıyorlar. Pazarlama stratejisini bölge tabanlı tekniklere yeniden odaklayan Mars4, Japon KOL'lerinin yardımıyla buzu kırmayı başardı. Proje, pazarlama stratejisi doğrultusunda çalışıyor ve daha da genişletmeyi planlıyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ