Kızıl gezegen, insan için bir gizemdir ve ona olan takıntısı, yüzyıllar boyunca birçok efsane ve mitoloji yaratmıştır

Kızıl gezegen, insan için bir gizemdir ve ona olan takıntısı, yüzyıllar boyunca birçok efsane ve mitoloji yaratmıştır. ABD'nin Azim gezicisi Mars'a inip NASA için ilk Marslı kaya çekirdeğini delerken, Mars'a olan ilgi tüm zamanların en yüksek seviyesinde ve öncüler Kızıl Gezegenin topraklarında hak iddia etmek için can atıyorlar.

Vizyon sahibi için anlamlı bir yaklaşım, Mars'ın değeri hakkında spekülasyon yapmaktır. Bunu, Ethereum'da yürütülen Mars4 takas edilemez token (NFT) ve arsa satışına katılarak yapabilirsiniz.

Mars4 nedir?

Mars4, coğrafi olarak kesin bir sanal Mars'ı keşfedebileceğiniz, MARS4 doları ile arazinize sahip olup özelleştirebileceğiniz ve hatta dünyanın ilk gelir getiren NFT'sinin ödüllerini alabileceğiniz bir Metaverse ekosistemidir. Mars4'ün Cazip tokenomikleri, NFT Mars Land, Oyunlaştırma ve Token Yeniden Dağıtımından yararlanır.

Mars4 benzersiz bir Metaverse'dir. Mars4 projesinin geliştirme ekibi, Mars ve diğer uzay ajanslarından gelen en son verilere dayanarak Mars'ın arazisinin ayrıntılı 3D haritasını modelledi. Bunu, 2001 Google Earth 3D haritasının Mars'taki karşılığı olarak düşünün.

Mars4 nasıl çalışır?

Mars4, çekici bir merkezi olmayan finans yatırım seçeneği oluşturmak için token verim çiftçiliği ve oyunlaştırma öğelerinden yararlanır. Ek olarak, Mars4, uzay keşif meraklılarının sanal platformu aracılığıyla kızıl gezegeni keşfetmelerine yardımcı olur.

Metaverse'inin içinde, NFT'lerinden pasif gelir elde ederken topluluğunu meşgul edecek çeşitli maceralar ve eğlenceli aktiviteler var. Mars 4 projesinin üç temel unsuru var.

● Etkileşimli Mars arazi 3D dünyası, parsellere bölünmüştür. Her Mars4 NFT, bu alanların dijital bir temsilidir.

● Kullanıcı teşviklerini, işlemleri, ticaret, oyun ve NFT para basma işlemlerini destekleyen bir yardımcı program ve yönetişim belirteç sistemi.

● NFT sahipleri için Mars4 likidite madenciliği özelliği.

Mars4 Sanal Dünya

3D sanal dünyası, Mars4'ün oyunlaştırma yönüdür. Bu sayede Mars'ı keşfedebilir ve NFT olarak arazi satın alabilirsiniz. Bu NFT'ler, projenin likidite madenciliği özelliği aracılığıyla getiri elde edecek. Mars4, Mars'ın gezici iniş alanlarını ve en popüler coğrafi özelliklerini simgeleyen 99.888 benzersiz ve nadir Emlak NFT'sine sahiptir.

Her bir arazi parseli 559 mil karedir. Satın alırken, değerini artırmak için arazinizi topraklayın. Oyun içi varlıklar özelliğinden ek değer artırıcı avatarlar, sertifikalar ve logolar satın alabilirsiniz.

Mars4 Yardımcı Programı Ve Yönetişim Sistemi

Mars4arazi parsellerini MARS4 token ile halka açık satışından satın alabilirsiniz. Platformun 99.888 NFT'sini basmak için kullanılan 4 milyar MARS4 tokeni var. Halihazırda %50'den fazla NFT satıldı.

MARS4 token , meta veri deposunun işlem süreçlerinde önemli bir rol oynayacaktır. Kullanıcılar her işlem gerçekleştirdiğinde, Mars4 NFT sahipleri bir getiri elde edecek. Projenin protokolleri, NFT sahiplerini birimlerini elinde tuttukları için ödüllendirecek.

Metaverse'in piyasaya sürülmesinden önce, Mars toprak sahipleri için pasif geliri yeniden dağıtmak için dönemler tanıtıldı. Kıtlık modeli, oyun başlatılana kadar herhangi bir işlem olmadığı için NFT sahiplerine mümkün olan en kısa sürede getiri sağlamak için tasarlandı. TGE olayının ardından MARS4 dolar entegre edilecek ve son derece yüksek işlem hacmi bekleniyor.

Her Epoch, 10.000 NFT'lik yeni bir parti satıldıktan sonra başlar. Kara NFT'lerinden elde edilen gelirin %51'i, 1. Dönem'den başlayarak önceki NFT sahiplerine yeniden dağıtılır. Halihazırda 50.000'den fazla NFT satıldığı için, Mars4, 24 Eylül 2021'de ilk döneme girdi.

Ayrıca, kıtlık modeli, arz azaldıkça Mars Arazi NFT'lerinin fiyatının artması anlamına gelir, bu da mevcut arazi sahiplerinin NDT arazi sahiplerinin sermaye takdirini artırmak ve bir sonraki seviyeye ulaşmak için ekonomiye yeni katılımcılar çekmesini bir kazanç durumu haline getirir. Epoch için daha erken.

NFT sahibi teşvikleri her çağdan sonra ve hatta daha sonra meta veri deposunun işlemleri arttıkça artacaktır. Mars4 NFT'ler bu nedenle mükemmel bir uzun vadeli yatırım olasılığıdır ve Mars4 E-ticaret sitesinde mevcuttur.

Mars4, MISO Launchpad'de Patladı

MARS4 tokenleri, 15-24 Eylül tarihleri arasında Sushiswap'ın MISO fırlatma rampasında listelendi. MARS4 tokenleri için yapılan özel ve halka açık müzayedelerde, ilk 45 dakikada minimum zam toplandı!

Toplu müzayede formatında katılımcılar havuza katkıda bulunur. Daha sonra belirli sayıda token, havuza katkılarına göre ağırlıklandırılarak pazar etkinliğine katkıda bulunan tüm kişiler arasında bölünür.Toplam 40 milyon MARS4 tokeni iki müzayede düzenlendi. Mars4, MISO fırlatma rampasında, minimum yükseltmeden 13 kat daha fazla bir miktar artırılarak patladı.

MARS4 tokenleri artık Sushiswap'ta listeleniyor ve ONSEN sistemleri aracılığıyla staking yapılabilir. Daha fazla bilgi Mars4 Telegram ve Twitter hesaplarında canlı olarak mevcuttur.

Çözüm

Mars'la ilgili NFT'lere olan talep, daha fazla keşif Mars'ın ustalığını ortaya çıkardıkça artacak. Mars4 NFT'leri, NFT faydalarının nadir bir birleşimidir. hem kıt hem de güzel bir şeyin mülkiyetinin kanıtı ve pasif gelir yaratma.Diğer NFT projelerinden farklı olarak, Mars4, NFT getiri üreten protokollerinden gelir güvencesine sahiptir. Bu nedenle, içerik oluşturucular, bireyler ve işletmeler için yalnızca sanatsal ve keşif aracı değil, aynı zamanda mükemmel bir pasif gelir kaynağıdır.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ