Önde gelen kripto para birimi için en kötü aylardan biri sona erdiğinde Bitcoin 6.300 doların üzerinde.

Mart Ayı Sona Ererken Bitcoin’de Son Durum

Önde gelen kripto para birimi için en kötü aylardan biri sona erdiğinde Bitcoin 6.300 doların üzerinde.

Bitcoin fiyatı son 24 saatte önemli ölçüde yükseldi, ancak henüz tamamen tehlike alanından çıkmadı. Önde gelen kripto para birimi, Şubat 2018'den bu yana en kötü ayına tanık oldu.

Bitcoin, bir noktadaki fiyat 6.800 $ 'ın altına düştüğü için oldukça değişken bir ay yaşadı. Ancak fiyatın önümüzdeki günlerde hala büyük bir aşağı yönlü hareket yapması bekleniyor.

Yazım sırasında, bitcoin fiyatı 6.400 $ 'ın biraz üzerinde işlem görüyor ve bu son 24 saatte yaklaşık % 2 arttı. Bitcoin'in fiyatı 13 Mart'ta neredeyse % 58 düştüğünden, Şubat 2018'den bu yana bitcoin için en kötü aylardan biriydi. Önümüzdeki haftalarda aşağı yönlü büyük bir hareket bekleniyor.

 Hafta sonları düşüşe tanık olduktan sonra, birkaç kripto para geleneksel pazarlarla birlikte Pazartesi günü fark edilir bir geri dönüş yaptı. Bitcoin'in Pazartesi günkü fiyat hareketi, koronavirüs salgını küresel ekonomiyi etkilemeye devam ettiği için önde gelen kripto para biriminin hala geleneksel pazarlarla birleştiğini gösterdi. Koronavirüs yayılmaya devam ettikçe ve finansal piyasalar olumlu bir ivme kazanamadığından, bitcoin için kısa vadeli tahminler oldukça düşüyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ