“Asgard” piramidin tepesinde durur ve Asgard'da yaşayan insanlar ruhanidir, doğuştan ilahi süper güçlerle bahşedilmişlerdi.

“Asgard” piramidin tepesinde durur ve Asgard'da yaşayan insanlar ruhanidir, doğuştan ilahi süper güçlerle bahşedilmişlerdir. Bu da onları diğer gezegenlerdeki tüm yaşamlar üzerinde nihai olarak baskın ve üstün kılar. Video oyunu endüstrisinde tanık olunan kayda değer bir gelişme, teknik ve grafiksel sınırlamaların aşılması ve bunu başarmanın metaverse yaklaşımını tercih etmekten, yani internette ayrı bir varlığı olan kurgusal bir dünyanın yaratılmasından daha iyi bir yol olduğudur.

Metaverse yaklaşımı sayesinde, sanal oyun ortamları aracılığıyla Marvel evreninin çevrimiçi olarak yeniden dirilmesinde de güçlü bir şekilde sessiz olması mümkün olmuştur. Bu yaklaşımın geliştiricileri, bunun yalnızca iş verimliliğini artırmakla kalmayıp aynı zamanda etkileşimli bir ortam oluşturmanın modern ve gelişmiş bir yolu olduğunu kanıtlayan bir teknoloji olduğunu savunuyorlar. Çağdaş Metaverse pazarı, sanal ve/veya artırılmış gerçeklik cihazlarında yaygın olarak görülen teknolojik sınırlamaları ele almak için tasarlanmıştır. Öte yandan, meta veri deposu yaklaşımının tümü olan tekrarlanan yinelemeleri vardır. Sanal para birimlerini kullanırken öncelikle maddi olmayan ve fiziksel alanların entegrasyonuna odaklanıyor.

 Meta-Asgard'ın Kalesi nedir?

Meta veri tabanı teknolojilerinin çeşitli bileşenleri çağdaş internet pazarında halihazırda geliştirilmiş olsa da, Meta-Asgard mümkün olduğu kadar çok Marvel fanatiğini farklı bir şekilde meşgul etmek için inşa edilmiştir. Burada, Asgard'da ikamet ederken Thor, doktor garip, hulk, Odin, Loki veya Hela arasından istediğiniz herhangi bir Marvel karakterini seçebilirsiniz.

Meta-Asgard, en sevdiğiniz kahramanın yaşadığı tüm deneyimleri yeniden yaşayabilmeniz ve deneyimleyebilmeniz için metaverse yaklaşımını sevgili Marvel dünyanıza entegre etmeyi amaçlamaktadır.

 Bu yaklaşım için seçilen gezegenler, Marvel çoklu evrenini kopyalar, bu nedenle çevrimiçi oyun deneyiminizin hiçbir özgünlüğü yoktur. Ayrıca Meta-Asgard, Binance Smart Chain üzerinde topluluk merkezli bir ekosisteme sahip merkezi olmayan bir GAMEFY tokenii kullanır.


Binance Akıllı Zincir, temel olarak sanal para birimi aracılığıyla varlıkları çevrimiçi olarak değiştirmek için kullanılır. Asgard the Meta, kullanıcıların Sanal Gerçekliği kullanarak Asgard oyununa girmek için NFT (değişmeyen token) karakterlerini satın almaları gerekecekti.

Diğer ayırt edici özellikler şunları içerir: Lansman öncesi destekler-Oyun kumandası, geliştiricilere ve kullanıcılara NFT açık artırmaları ve yatırım pazarı şeklinde benzersiz oyun içi varlıklara yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

 Çevrimiçi oyunları daha rekabetçi ve ilgi çekici hale getirmek için çok oyunculu varlıkları içeren metaverse yaklaşımı, oyun dünyasının geleceğidir. Ayrıca, son ve gelişmiş uygulamalarının tüm dünyada geliştirilmekte ve açılmakta olduğu ve güçlü köklerinin sadece eğlence endüstrisine değil, kripto para dünyasına da sabitlendiği unutulmamalıdır.

Marvel Evreni her zaman zenginleştirici deneyimi en öncelikli öncelik olarak belirlemiştir ve Meta-Asgard tam da bunu yapmaktadır. The Meta Asgard'da, MCU fandomunun bir uzantısını başarılı bir şekilde yeniden üretir ve kullanıcıları, en sevdikleri karakterlerin yerini alacakları heyecan verici bir deneyime çeker. Olağanüstü bir oyun deneyimi artık sadece birkaç tık ötede.

Sanal Ekonomik Teknik veya Tokenomik:

· Sembol-MESGARD

· Decimal-8 Blockchain-Binance Akıllı Zincir

· Token Standard-BEP 20 Token Dağıtımı ön satışlarda yüzde 45, likidite yüzde 45 ve airdrop yüzde 10 şeklinde olacaktır.

PancakeSwap'ta MESGARD Satın Alınsın Mı?

· Adım 1- Metamask'ı İndirin

· 2. Adım Binance akıllı zincirini Metamask'ta kurun

· Adım 3-BNB'yi bilgisayarınıza aktarın

 Metamask cüzdanı Adım

· MESGARD için 4-Swap BNB

· Adım 5-MESGARD'ı Metamask'ta görüntüleyin.

2022'deki Kalkınma Kilometre Taşları Şunları İçerir:

· Oyun Kumandası Sürümü

· Oyun geliştirme Meta Asgard.

· Ortaklıklar ve İnkübatörler

· Büyük Pazarlama Uygulaması

· Daha Fazla CEX Listesi

· 50.000 Sahipli beta "The Meta Asgard" oyununu test edin

 · Ürün Dağıtımı

· Resmi Oyun Yayını, yani 100.000 Sahipli "Meta Asgard Etkinliği".

Mesgard “The Metaverse Gamepad” Web Sitesini Oynamak İçin Karakterinizle Hazır Olun: http://mesgard.net

Sosyal Medya Profilleri:

Twitter: https://twitter.com/MetaAsgard

 Instagram:https://www.instagram.com/metaasgard

 Reddit: https://www.reddit.com/user/MetaAsgard

Github: https://github.com/MetaAsgard

Youtube: https://youtube,com/metaasgard

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ