Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 28 Ocak 2023'te Mashida'yı (MSHD) listeledi.

Mashida (MSHD) Artık LBank Borsasında Kullanılabilir

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, 28 Ocak 2023'te Mashida'yı (MSHD) listeledi. LBank Exchange'in tüm kullanıcıları için, MSHD/USDT ticaret çifti artık resmi olarak ticarete açık.

Blockchain teknolojisi üzerine inşa edilen Mashida (MSHD), GameFi, SocialFi ve NFT-Fi'yi birleştiren, kullanıcıların Web3 dünyasında etkileşim kurmasını, oynamasını ve kazanmasını sağlayan bir projedir. Yerel belirteci MSHD, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonunu gerçekleştirmesine yardımcı olmak için 28 Ocak 2023 12:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenmiştir.

Mashida, sanal bir dünya ile birbirine bağlı sosyal ve oyun uygulama özelliklerini içeren bir BEP-20 tokeni ve Web3 platformudur ve insanlar etkinlik ve etkileşime dayalı olarak sanal olarak etkileşime geçebilir, çalışabilir, oyun oynayabilir ve buluşabilir.

GameFi, SocialFi ve NFT-Fi, Mashida projesinin ana unsurlarıdır. GameFi'ye ulaşmak için Mashida, ücretsiz kazanma, oynaması ücretsiz ve kazanmak için oynayabilen bir oyun ve finans platformu kuracak. Mashida, SocialFi için kullanıcı etkileşimlerini daha güvenli hale getiren bir Web3 Sosyal Medya platformu oluşturacak. Ayrıca Mashida, NFT'yi ekosistemiyle entegre etmek için platformda profil kimlikleri ve varlıkları olarak NFT'yi kullanıyor. ilk katman, doğrulanmış bir arkadaş çevresi ve en dıştaki daire destekleyici bir profil kullanarak, pano katmanı için bir çift katman/filtre benimseyecektir.

Tüm bu unsurlar ve özellikler ile Mashida çeşitli hizmetler sunar. Kullanıcılar gizlilik sınırlarını belirleyebilir ve arkadaş çevreleriyle bağlantı kurabilir, en son bilgileri kaçırmadan iletişimde kalabilir, bilgi alabilir ve güncel kalabilir. Hatta kullanıcılar zamanlarını, çalışmalarını ve uzmanlıklarını paraya çevirebilir ve topluluktan gelen istek ve tekliflerle daha etkileşimli olabilir. Basitçe söylemek gerekirse, daha fazla etkileşim, daha fazla kazanç fırsatı ve ödül yaratır.

Ayrıca kullanıcılar Mashida tarafından yapılan, oyuncular tarafından kontrol edilen, oynaması ücretsiz, oynaması için öde, kazanması ücretsiz ve kazanması için oynadığı oyunları tek bir deneyim ve adil rekabetle oynayabilecekler. mevsim. Oyuncular etkileşimden ve oyunlardan rekabetten kripto kazanabilirler. ve platformdaki özel ürün ve hizmet özellikleri tekliflerinde harcamak için tokenler ve sadakat puanları kazanın.

MSHD Tokeni Hakkında

MSHD, Game-Fi, Social-Fi ve NFT-Fi'yi birleştiren ve kullanıcıların Web3 dünyasında etkileşim kurmasını, oynamasını ve kazanmasını sağlayan Mashida projesinin yerel tokenidir. NFT'lerin alım satımı için gerekli olacaktır.

BEP-20'ye göre, MSHD'nin toplam 10 milyar (yani 10.000.000.000) token arzı vardır ve bunun %1'i ön satış için, %32'si likidite sağlanması için tahsis edilir, %15'i pazarlama için, %20'si ekosisteme, %15'i ürün geliştirmeye, %7'si hazineye, kalan %10'luk kısım ise ekibe tahsis edilmektedir.

MSHD tokeni 28 Ocak 2023 tarihinde saat 12:00 UTC'de LBank Exchange'de listelenmiştir, Mashida yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar şu anda LBank Exchange'de MSHD tokenını kolayca alıp satabilirler. MSHD tokeninin LBank Exchange'de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.


LBank Hakkında

LBank, 2015 yılında kurulan en iyi kripto borsalarından biridir. Kullanıcılarına özel finansal türevler, uzman varlık yönetimi hizmetleri ve güvenli kripto ticareti sunar. Platform, dünya çapında 210'dan fazla bölgeden 7 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. LBank, kullanıcıların fonlarının bütünlüğünü sağlayan ve kripto para birimlerinin küresel olarak benimsenmesine katkıda bulunmayı amaçlayan, son teknoloji ürünü bir platformdur.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ