Borsalar yükseldikçe, Bitcoin de yükseliş eğilimi nedeniyle % 13 artıyor. Ancak, ticaret uzmanı Mati Greenspan'a göre, bu BTC'nin güvenli bir liman varlığı olmadığı anlamına geliyor

Mati Greenspan: Bitcoin (BTC) % 13 Yükselişe Rağmen Güvenli Bir Liman Değil,

Borsalar yükseldikçe, Bitcoin de yükseliş eğilimi nedeniyle % 13 artıyor. Ancak, ticaret uzmanı Mati Greenspan'a göre, bu BTC'nin güvenli bir liman varlığı olmadığı anlamına geliyor

Gazeteci Layah Heilpern ticaret uzmanı ve Quantum Economics kurucusu Mati Greenspan ile Bitcoin'in şu anki yükselişi hakkında konuştu ve BTC'nin gerçekten güvenli bir liman varlığı olup olmadığını kanıtladığını sordu.

Ancak Mati Greenspan "hayır" dedi. İşte nedeni.

‘Bitcoin’ Spekülasyon için bir araç olarak kullanılıyor

Layah Heilpern'in Twitter'da paylaştığı röportajdan bir alıntıda Mati Greenspan, piyasadaki tüm diğerleri düşerken güvenli bir liman varlığının değerini koruması gerektiğini söyledi.

Bugün borsaların yaklaşık yüzde üçü artarken Bitcoin'in yüzde on üçünü pompalaması, BTC'nin bu pazarlarla yüksek derecede korelasyonlu olduğunu ve güvenli bir liman olmadığını gösteriyor.

Video ile paylaştığı tweet'te tüccar ve analist bunun Bitcoin'in spekülatif bir araç olarak kullanıldığını gösterdiğini yazdı.

Mati Greenspan, topluluğa altı gün içinde yaklaşan Bitcoin yarılanmasını hatırlattı. Birçoğu bu etkinliğin BTC’nin daha fazla fiyat artışına neden olmasını bekliyor.

Bitcoin. "Büyük bir hamleye hazır olun!"

Analist ve Forbes yazarı Naeem Aslam, mevcut Bitcoin duruşundaki yükselişini paylaşmak için Twitter'a gitti.

Analist, Bitcoin'in şu anda derin bir yükseliş kurulumuna sahip olduğuna inanıyor. Büyük BTC fiyat işlemine hazır olun.

Satoshi Nakamoto Enstitüsü'nün kurucu ortağı Pierre Rochard, aksine, topluma, Bitcoin'in geleneksel varlıklardan, hatta güvenli liman olduğuna inanılanlardan bile daha iyi olduğunu hatırlatıyor.

 “Uzun vadeli bir varlık olarak, #Bitcoin daha iyidir: USD, altın, tahviller, önemsiz borçlar, emlak, sigorta, piyango biletleri. İzinsiz, ele geçirmeye karşı dirençli, sansüre dayanıklı ve sağlam para olduğu için uzun vadede en iyi varlıktır. "

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ