Fintech Yatırım Uzmanı Greenspan, Socios.com & Chiliz.net'in Küresel Profilini Yükseltmek İçin Bu Yeni Dijital Varlık Ticareti Sınıfında Eğitime Yön Verecek

Mati Greenspan Bu Projeye Danışmanlık Yapacak

Fintech Yatırım Uzmanı Greenspan, Socios.com & Chiliz.net'in Küresel Profilini Yükseltmek İçin Bu Yeni Dijital Varlık Ticareti Sınıfında Eğitime Yön Verecek

Spor ve eğlence alanında lider blockchain fintech sağlayıcısı Chiliz,  fintech yatırım uzmanı Mati Greenspan'ın şirkete stratejik danışman olarak imza attığını açıkladı.

Greenspan, analiz, danışmanlık ve para yönetimi hizmetleri sunan Quantum Economics'in kurucusudur ve 'Fintech Yatırımının Komple Kılavuzu'nun ortak yazarıdır. Geleneksel finansal piyasalar ve dijital varlıklar analizi, Bloomberg, Forbes, Reuters, WSJ ve daha fazlası dahil olmak üzere üst düzey haber kuruluşlarında geniş bir şekilde yayıldı ve alıntılandı.

Chiliz, Socios.com taraftar oylama ve ödüllendirme platformunun arkasındaki şirkettir ve bu da fanların ekipleri etkilemesine ve “Fan Tokenları” adı verilen dijital varlıklarla ödül kazanmasına olanak tanır. Socios.com ortakları arasında UFC, büyük futbol kulüpleri FC Barcelona ($ BAR), Juventus (JUV $), Paris Saint Germain (PSG $), Atlético de Madrid (ATM $), AS Roma (ASR), CAI Independiente ($ CAI) ve Galatasayar yer alıyor.

Socios.com'a ek olarak, Fan Tokenları, dünyanın ilk tokenize spor borsası olan Chiliz.net'te satın alınabilir ve satılabilir, bu da taraftarların ve kripto meraklılarının dünyaca tanınan spor organizasyonlarından dijital varlık ticareti yapmalarına izin verir. $ JUV ve $ GAL, Chiliz.net'te zaten listelenmiştir.

$ JUV, Socios.com'daki Fan Token Teklifi (FTO) sırasında başlangıçta 2 € 'dan satıldıktan sonra 7.75 $' dan işlem görürken, $ GAL, 5 Haziran Cuma günü listelendikten sonra ilk birkaç saatte % 200 fiyat artışı gördü ve şimdi $ 4.97 civarında işlem görüyor. Diğer tüm ortak kulüpler için Fan Tokenları çok yakında platformda olacak ve 2020 ve sonrasında takip edilecek.

Chiliz.net'te tüm Token ticareti, spor ve eğlence için önde gelen dijital para birimi olan Chiliz $ CHZ ile eşleştirildi.

Greenspan finansal piyasalar hakkındaki bilgisini, diğer analistlerin Socios.com ve Chiliz.net platformlarını global olarak ölçeklendirerek bu yeni dijital varlık ticareti sınıfını takip etmeleri için bir yol açmak için kullanacak.

Mati Greenspan şunları söyledi: “Bu proje, token pazarını yepyeni bir endüstriye açacağı için son derece heyecan verici. Sevdikleri markalarla ilişkilerini artırmak isteyen yüz milyonlarca sadık hayranı olan biri, kulüpleriyle daha aktif bir rol oynamaktadır. ”

 Chiliz & Socios.com CEO'su ve Kurucusu Alexandre Dreyfus şunları söyledi: “Mati'nin projemizdeki uzmanlığı, bağlantıları ve tutkusu, Fan Tokenlarını dünya çapındaki spor hayranları için kullanıma dönüştürmek üzere çalışırken büyük bir varlık olacak ”

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ