Polygon (MATIC), önemli destek seviyelerinden sıçradı ve %38'lik bir fiyat artışı gördü. Bir toparlanma, AVAX fiyatını çok yakında 22 dolara itebilir. Önümüzdeki günlerde BNB 250 dolara kadar yükselebilir.

Poligon (MATIC), kritik destek seviyelerinden sıçradı ve en alttan %38'lik bir fiyat artışı 0,53 dolardan gördü. MATIC ayrıca son birkaç saat içinde 0,733 dolardan bir miktar ret yaşadı. Bununla birlikte, boğalar güçlerini toplamış görünüyorlar - bu, MATIC fiyatının yakında bu seviyeyi geçebileceği anlamına geliyor.

Kripto fiyatının önümüzdeki iki gün boyunca destek ve direnç seviyelerinde konsolide edilmesi bekleniyor. Ayılar biraz güçlenirse bu fiyat 0,51 ve 0,54 dolara düşebilir. Bununla birlikte, bundan bir toparlanma, 0,8 doların üzerinde bir yükseliş hareketine neden olabilir.

MATIC Ağı/TetherUS 1D (Kaynak: CoinMarketCap)

Avalanche (AVAX) simetrik bir üçgende işlem görüyor, çünkü fiyat en yüksek direnci kırmaya çalıştı ancak başarısız oldu. Ne yazık ki, AVAX için mevcut fiyat düşüş baskısı altında ve bu da fiyatın 17.94$'da kapanmasına neden olabilir.

Bu yaklaşan düşüş dalgası, altcoin için son olabilir ve bir toparlanma, AVAX fiyatını çok yakında 22 dolara itebilir.

AVAX/TetherUS 1D (Kaynak: CoinMarketCap)

Binance Coin (BNB), neredeyse bir aydır paralel bir kanalda işlem görüyor. Bu, BNB'nin şu anda hem üst hem de alt direnç ve destek seviyelerine saygı gösterdiği anlamına geliyor.

Desteği 200 dolarda test etmeden önce BNB fiyatının bu eğilimi sürdürmesi bekleniyor. Bu noktada bir toparlanma bekleniyor, ancak bunun yapılmaması BNB'nin desteği 216 dolardan test etmesine neden olabilir. Önümüzdeki günlerde BNB 250 dolara kadar yükselebilir.

Binance Coin/TetherUS 1D (Kaynak: CoinMarketCap)

 Chainlink’s (LINK) fiyatı, kritik seviyelerini 7.35 dolarda kaybettiği için büyük bir düşüş yaşıyor. Bu, LINK için mevcut fiyatın biraz düşüş eğiliminde olduğu, ancak bir toparlanma beklenebileceği anlamına geliyor.

Fiyat daha da düşerse, 7 dolara kadar yükselen fiyatlara bir toparlanma başlatmak için daha düşük desteğe düşebilir.

ChainLink/TetherUS 1D (Kaynak: CoinMarketCap)


Not: Bu yazı ve bu yazıdaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ