ABD doları bir kez daha yükselirken, çokgen fiyatlandırma hareketinde boğalar sahneden kaçıyor.

ABD doları bir kez daha yükselirken, çokgen fiyatlandırma hareketinde boğalar sahneden kaçıyor. Dolar bu mali yılda tek büyük kazanan gibi göründüğünden, birçok varlık değer kaybediyor. Fiyat hareketine göre, ABD istihdam rakamları, Polygon'un flamadan çıkma girişimini sabote ediyor.

Fiyatın 55 Günlük SMA'yı Yeniden Test Etmesi Bekleniyor

Flama ile ilgili olarak, yaklaşık 0.75 $'a kadar daha fazla kayıp yaşanması beklenmelidir. ABD doları bir kez daha yükselirken, Poligon (1) fiyatlandırma hareketinde boğalar sahneden kaçıyor. Dolar bu mali yılda tek büyük kazanan gibi göründüğünden, birçok varlık değer kaybediyor. Bu yılın sonunda, güçlü dolar bir milyar dolar değerinde kripto para piyasası kapitalizasyonunu daha yakmış olabilir.

Alıcıları Tükenebilir Mi?

Yatırımcılar, Polygon fiyat hareketinin haftayı %13'lük bir artışla kapatmasını bekliyorlardı. Emtialar pamuk ipliğine bağlı, tahviller kek gibi satılıyor ve hisse senedi yatırımcıları olay yerinden uzaklaştıkça yüksek dolar kripto para birimlerini hırpalıyor. MATIC'in fiyat hareketinin şu anda %13'lük kazancının %3'ünü ve ABD ticaret seansının bitiminden önce kalanını ortadan kaldırması bekleniyor. Sonuç olarak, MATIC fiyatı, grafiklerdeki flama fiyat formasyonunun parametreleri içinde işlem görmeye devam edecek ve 55 günlük SMA'nın (Basit hareketli ortalama) altına düşmeye mahkum görünüyor, bu da boğaların pozitif bir yükseliş için başka bir sürüş denemesini zorlaştırıyor. atılım.

Gelecek Beklentileri

Boğalar savunmaya hazırsa, flamanın aşağı doğru testinde 0,75 dolar civarında bir düşüş arayın. Başka bir düşüş, boğalar güçlü doları almak istemiyorsa, MATIC fiyatının 0,70 $ veya daha düşük bir seviyede basılmasına neden olacaktır. Bununla birlikte, 55 günlük SMA satış baskısını sürdürmeye ve hayatta kalmaya devam ederse, ayılar tuzağa düşmek üzere kurulabilir ve boğalar, yukarı yönlü bir sıkışmayı zorlamak için kaldıraç olarak bundan yararlanabilir. Ardından, flamadan bir yükseliş kırılması meydana gelirse, MATIC 0.886 dolardan yazdırabilir. 200 günlük SMA manifestosunun altına bir düşüş ve geri çekilmeden önce bile, kartlarda 0,90 dolarda yanlış bir kırılma olabilir.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ