Amerikalı yayıncı Max Keiser, Austin'deki InfoWars Genel Merkezini ziyaret ederek Bitcoin (BTC) hakkındaki sözünü yaymaya devam ediyor.

Max Keiser’den Uçuran Bitcoin Tahmini Geldi

Amerikalı yayıncı Max Keiser, Austin'deki InfoWars Genel Merkezini ziyaret ederek Bitcoin (BTC) hakkındaki sözünü yaymaya devam ediyor. Burada Amerika'nın en ünlü komplo teorisyeni Alex Jones ile tanıştı.

Jones ile son görüşmesi sırasında Keiser, 'resmi olarak' fiyat hedefini bir turuncu para başına 400.000 dolara çıkarması hakkında bir bomba duyurusu yaptı.

"Sekiz yılda ilk kez 400.000 dolara çıkarıyorum. Bu benim yeni resmi hedefim."

Hala Erken

Keiser, önde gelen kripto para biriminin sadece 1 $ 'da işlem yaparken 100.000 dolara gidebileceğini iddia eden en eski Bitcoin destekçilerinden biridir. Bu nedenle, gerçekçi görünmese bile, en son tahmini yabana atılmamalı.

Birçoğu, Bitcoin yolculuğuna atlamanın çok geç olduğunu düşünürken, Keiser, bu şüphelerin hala 40x dönüşü cebinde tutma şansı olduğunu söylüyor.

Bitcoin Ateştir

Şovu neredeyse tüm ana akım medya platformları tarafından 2018'de kara listeye alınan Jones, Bitcoin'i büyük bankalar ve hükümetler tarafından el konulmayacak bir anlamda ateşle karşılaştırdı. Bu nedenle, Bitcoin'in yaratıcısı Satoshi, Yunan tanrılarından ateş çalan ve ona insanlık veren mitolojik kahraman Prometheus olarak görülebilir.

"Tıpkı sadece tanrılarla birlikte olmakla kalmayıp, Prometheus'a verilmenin ateş gücü gibi"

Ancak, şovunda Bitcoin'i tanıyamayacağını, çünkü anlamadığını söyledi. Buna karşılık, Keiser ona istatistiklerin nasıl toplanacağını açıkladı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ