Bir TV sunucusu, yatırımcı ve vokal Bitcoin avukatı Max Keizer, Bitcoin ile ilgili bilgeliği paylaşmak için Twitter'a gitti.

Max Keiser Peter Schiff’e Cevap Verdi: Z Kuşağı Senden Daha İyi Yatırım Yapacak

Bir TV sunucusu, yatırımcı ve vokal Bitcoin avukatı Max Keizer, Bitcoin ile ilgili bilgeliği paylaşmak için Twitter'a gitti. On beş yaşında bir genç olan Z Kuşağı'ndan bir kişinin, Bitcoin eleştirmeni Peter Schiff gibi bir ekonomist ve yatırımcının yatırımından bile nasıl daha iyi performans gösterebileceğinin bir sırrını açıkladı.

Max Keizer, bu fırsatı (David Goliath senaryosunu yener), Peter Ziff'in sahip olmadığı Z kuşağından birinin sahip olduğu yeni para biçiminin akıl durumu ve doğal anlayışına sahip biri olması nedeniyle açıklıyor

David'in Goliath Peter Schiff'i yenmek için kullanabileceği 'taş' Bitcoin'dir.

 Keizer'e göre, Z kuşağından gelen gelen erkekler doğal olarak hem zihinsel hem de duygusal olarak Bitcoin'e açıktır. BTC'ye yatırım yapmaya hazır olmayan kişiler ise, önsezilerini ve akıllarını kullanarak, asla satın almazlar veya alsalar bile - zengin olamazlar çünkü büyük olasılıkla çok hızlı satarlar ya da özel anahtarlarını kaybederler Peter Schiff'in bu yılın başlarında yaptığı gibi.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ