Vokal Bitcoin avukatı Max Keiser, Binance CZ'den son bir tweet'ten sonra Buffett'i BTC'yi reddettiği için eleştirerek Warren Buffett'e bir ok daha attı

Max Keiser: Warren Buffett Ününü Bitcoin (BTC) Hakkında Yanlış Düşüncesiyle Öldürdü

Vokal Bitcoin avukatı Max Keiser, Binance CZ'den son bir tweet'ten sonra Buffett'i BTC'yi reddettiği için eleştirerek Warren Buffett'e bir ok daha attı

Morgan Creek Digital'in kurucu ortağı Anthony Pompliano'nun Cumartesi günü yayınlanan ve Binance exchange CEO'su tarafından desteklenen bir tweet, Twitter'da ateşli bir tartışma dalgası getirdi.

Rusya'da büyük Bitcoin savunucusu, yatırımcı, tüccar ve TV çapası Bugün Max Keizer katıldı. Warren Buffett'in daha sonra karlı olduğunu kanıtlayan birçok yatırımı (altın ve Apple ve Amazon hisselerini çok geç satın almak gibi) reddettiğini söylüyor.

Bunların arasında Bitcoin var ve Keizer şimdi Buffett'in BTC hakkında bir şekilde yanlış olarak itibarını öldürdüğünü söylüyor.

Max Keizer, 89 yaşındaki dünyaca ünlü yatırımcı ve milyarderi, Anthony Pompliano'nun son tweet'lerine göre, Bitcoin'i satın alma fırsatını kaçırdığı için eleştiriliyor.

Binance CZ başkanı, sadece mevcut hodlerların BTC'lerini geçerli fiyattan satmak isterse satın alabileceğini söyledi.

 Keizer, şimdi y ve z kuşağının Bitcoin'e adım atma ve yatırım yapma zamanının geldiğine inanıyor. Daha önce, Keizer, 15 yaşındaki herhangi birinin uzun vadeli kârlarla ilgili olarak Peter Schiff'i Bitcoin alanında yenebileceğini ifade etmişti.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ