BFT çağı geldi ve neredeyse tüm diğer ana akım markalar, ünlüler ve süperstarlar bu yıl NFT dünyasına daldı.

BFT çağı geldi ve neredeyse tüm diğer ana akım markalar, ünlüler ve süperstarlar bu yıl NFT dünyasına daldı.

 

NFT ekosistemi, yalnızca insanların değerli malları, sanatı ve müziği simgeleştirmesinden çok yol kat etti, ekosistem P2E oyunlarına giriyor. Kazanmak için oyna, NFT 2017'de piyasaya sürüldüğünde orijinal konsept ve kullanım örneğiydi ve çok daha fazla göz küresi ve kapılacak milyarlarca pazarla trendine geri döndü. Yaklaşan bir P2E NFT projesi olan Mech Master, kullanıcıların yetenekli oyun ve akıllı ticaret yoluyla jeton kazanabilecekleri stratejik RPG unsurlarına sahip ilk 3D Sıra tabanlı Mecha Blockchain oyunu ile tam olarak bunu yapıyor.


Kalıntı - Mech Master Oyununun Ana Karakteri

 Oyun, oyuncuların diğerlerine karşı savaşmak, yeni pilotlar almak, yeni ışın kılıçları ve enerji topları toplamak, taktiksel hünerlerini sergilemek ve çok daha fazlasını yapmak için muhteşem 3D modellere sahip dev Mecha'larla dolu bir diziliş oluşturmasına olanak tanır. Bilim kurgu ortamında bir blok zinciri oyunu olarak, yalnızca savaş arenaları oyunculara nadir NFT'ler şeklinde ödüller kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda Mech tokenleri kazanarak savaşlardan da kazanç elde edebilir. Mech Master,oyuncuların en güçlü Mecha dizisini oluşturmak için takas edebilecekleri en muazzam varlık kitaplıklarından birine sahiptir. Oyundaki hemen hemen her öğe, oyuncular tarafından bulunan malzemelerden oyuncular tarafından oluşturulur ve  Oyuncuların kendilerin olur.

Ticaret Piyasasında Çok Değerli Olabilecek Benzersiz Varlıklar

 Mech Master, bir blok zincirinde şimdiye kadarki ilk karmaşık 3D işleme karakterlerine sahip Mecha oyunudur. Çentik sanatı ve tasarımı, şu anda piyasada bulunan blok zincirindeki mevcut oyunların %100'ünden daha iyidir. Mech Master'ın çıkışını kutlamak için toplam 85.000 $MECH ödül havuzu ve diğer özel ödüller içeren bir airdrop etkinliği yapacağız.

 Mech Master Oynanış ve Kritik Araçlar

 Mech Master, muazzam Mekanik, pilot ve ekipman kütüphanesinden bir ordu oluşturmak için çeşitli seviyelerde sürükleyici bir oyun içerir, ayrıca komuta ve hava durumu gibi diğer birçok unsur, her savaşı benzersiz bir deneyim haline getirir ve taktik dehanızı zorlar. Her savaştan sonra, katılan oyuncuların kazandıkları kaynak miktarına göre bir ücret ödemesi gerekecek. Bu ücret tüm Battle Field sahipleri arasında eşit olarak paylaşılacaktır.


 Mech Token ve mineraller, altın gibi diğer kaynaklar her savaştan sonra ödüllendirilecektir. Oyuncular bu kaynakları yeni Mecha'lar, yeni ekipman üretmek için kullanabilir ve ardından Mech Master pazarındaki diğer oyuncularla ticaret yapabilirler.

 Ay Ülkesi

Moonland tam olarak göründüğü gibi, kullanıcılar Mech Master oyunu aracılığıyla ayda sanal bir arsa satın alabilirler. Ay, oyundaki birçok savaş için üs görevi görecek ve oyuncular arazi satın alabilir ve kasabalarını ayda inşa edebilirler. Kaleler, fabrikalar, kışlalar, tesisler inşa edebilir, ekonomilerini genişletebilir ve orduyu mekanize edebilirler.

 Moonabase sadece oyunda bir koleksiyon parçası olmayacak, daha çok oyunda kritik bir rol oynayacaktı. Bir arsaya sahip olduktan sonra, oyuncular kendi Ay Üssü'nü inşa edebilir, tesisler inşa edebilir, yeni Mecha'lar, silahlar, pilotlar oluşturabilir ve Karanlık Maddeyi çıkarabilir. Her Moonland arsası benzersiz bir madencilik çıktısına sahip olacak ve her gün ne kadar Dark Matter oyuncusunun madencilik yapabileceğini belirleyecek. Karanlık Madde, oyunun yakıtı olarak hareket edecek ve tesis inşa etmekten, Mecha'lara güç sağlamaktan, ekipman üretmekten ve yeni Mecha becerilerini keşfetmekten, vb.

 Mech Master NFT Koleksiyonu

Bir P2E NFT oyunu olanMech Master evreni, Mech Master oyunundaki karakterleri, makineleri, araziyi ve farklı türdeki öğeleri temsil eden çok sayıda benzersiz ve NFT koleksiyonu içerir. Her biri farklı bir değer ve benzersizliği temsil eden birden fazla koleksiyon katmanı vardır. Bir NFT ne kadar benzersiz olursa, oyuna dahil olmak o kadar zor olur.

 Daha önemli NFT'lerden biri, bir ERC-721 NFT koleksiyonu olan Mecha NFT olarak adlandırılır. Mech evreninde dev bir dövüş makinesini temsil ediyor. Oyuncular Mecha'larını başkalarıyla rekabet etmek için kullanacakları için bu, Mech Master oyununun merkezidir. Mecha, Equipment ve Pilot'un nadirliğinin 5 aşaması vardır.

 ● Ortak

● Yaygın olmayan

● Nadir

● Destansı

● Efsanevi

 Bu beşin dışında ayrıca aşağıdakiler için iki özel seviye olacak:

 ● Sınırlı süreli öğeler

● Ekipmanı Ayarla

 Farklı roller için ve oynanışa göre farklı bir NFT kategorisi olacak. Örneğin Pilot, Mecha'yı kontrol edebilen bir karakteri temsil eden bir ERC-721 koleksiyonudur.

Yeni bir Mecha pilotu için eğitim, son derece zor bir iştir ve çok fazla kaynak gerektirir. Ancak her pilotun Mecha'ya getirdiği avantajlar tartışılmaz. Her Pilotun özel bir yeteneği vardır ve uygun Mecha ile birleştirildiğinde durdurulamaz bir ikili oluşturacaklar.

Benzer şekilde, Moonbase, aydaki bir kara parçasını temsil eden bir ERC-721 NFT koleksiyonu olan kendi NFT'sine sahiptir. Ben sadece bir Ay varn Mech evreninde, bu nedenle Ay Üssü sayısı sınırlıdır. Herhangi bir Settlement inşa etmek için Moonbase gereklidir.

 Mech Master, oynanabilirliği ve benzersiz NFT koleksiyon formülü ile P2E ekosistemini bir sonraki seviyeye taşıyor. NFT acele etmeye çalışan çok sayıda proje olsa da, yalnızca Mech Master'ın beğenileri, yeni nesil NFT projelerinde başarılı olmak için her iki dünyanın en iyisine sahiptir, yani hem Hardcore oyuncuları hem de eğlence oyuncularını çekebilecek sürükleyici bir oyun. NFT koleksiyonları bir yatırım fırsatı sunar.

Mech Master hakkında daha fazla bilgi edinmek içinMechmaster.io'yu ziyaret edin.

Twitter : https://twitter.com/MechMaster_IO

Telegram :https://t.me/MechMaster_Official

Anlaşmazlık: https://discord.com/invite/xs8MDRvbaF

Orta :https://mechmaster.medium.com/

Youtube : https://www.youtube.com/c/mechmasterofficial

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ