2021 yılı meme coin projelerinin patlama yaptığı bir zaman dilimiydi.

2021 yılı meme coin projelerinin patlama yaptığı bir zaman dilimiydi. Bu yazımızda meme coin Spook Inu ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz.

Spook Inu(SINU) Nedir?

Spook Inu (SINU) çok yeni bir proje. 17 Şubat 2022’de Binance Smart Chain(BSC) üzerinden piyasaya sürüldü. Topluluk odaklı bir kripto para birimi olan Spook Inu olasılık sınırlarını aşma gibi bir amaç güdüyor.

Spook Inu’nun ayırt edici özelliklerinden birini Spook Swap Dex platformu oluşturuyor. Böylelikle yatırımcılar ağa likidite sağlayabiliyor. Neticede yatırımcılar likidite token’leri kazanıyor.

Spook Inu henüz borsalarda listelenmiyor. Şimdilik Spook Inu’ya sadece PancakeSwap üzerinden erişilebiliyor. Token dağılımına bakıldığında iki adreste tüm tokenlerin yüzde 55’i bulunuyor.

Burada Spook Inu’ya yönelik olarak iki eleştiri yapmak da mümkün. Bunlardan bir tanesi twitter’daki yanlış açıklamalar. İkincisi ise dağılım rakamlarında iki adreste yüksek rakamların söz konusu olması.

Yatırımcıların özellikle yeni projelere girerken ö projeyle ilgili detaylı araştırmalar yapmaları son derece önemli. Proje eğer halen geliştirilme aşamasında ise temkinli olmakta elbette fayda var. Bilgi paylaşımlarında ise o bilginin doğruluğu net bir şekilde ortaya konulmalı.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ