Bu yazımızda sizlere Meme Coin Wojak Finance (WOJ) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece WOJ Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Meme Coin  Wojak Finance (WOJ) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla WOJ Token

Bu yazımızda sizlere Meme Coin  Wojak Finance (WOJ) Nedir? sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Böylece WOJ Token hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmuş olacaksınız.

Meme Coin  Wojak Finance (WOJ) Nedir?

WOJ tokeni, BEP20 standardına dayalı bir bağış tokenidir. Gelecekte yönetişim tokeni olarak kullanılabileceğinden, sahipleri WOJ tokenlarını kullanarak wojak finans ekosistemimizde birçok avantajdan yararlanabilirler.

Meme Coin Turbo Toad Token (TURBO) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla TURBO Token

Deflasyonist bir token olduğu için yapılan işlem sayısına göre değeri kademeli olarak artacaktır. Bu nedenle, kullanıcılar ne kadar çok Wojak tokeni tutar ve bağışlarlarsa, o kadar fazla ödül bekleyebilirler. Gelecekte manuel olarak fon göndermek yerine otomatikleştirmeyi planlıyoruz ve bunun için WOJ Governance kullanılacak. Uzun vadeli hedef, WOJ Governance aracılığıyla tamamen Merkezi Olmayan Otonom bir Organizasyon haline gelmek.

Wojak Finance

Wojak Finance, ilk olarak Ekim 2021'de başlatılan bir meme coin projesidir. Proje, Aralık 2021'de muazzam bir boğa koşusu yaşadı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,2771 $'a yükseldi. Bununla birlikte, birçok abartılı kripto parada olduğu gibi, WOJ fiyatı o zamandan beri önemli ölçüde düştü.

Meme Coin Kiba Inu (KIBA) Nedir? İşte Ayrıntılarıyla KIBA Token

Yazma sırasında, $WOJ tokenleri tüm zamanların en yüksek seviyelerinden %98 daha düşük olan 0,0049 $ değerindedir. Ancak Wojak Finance, 112 milyon $'ın üzerindeki piyasa değeriyle övünmeye devam ediyor ve bu da projenin hâlâ bir miktar dayanma gücüne sahip olabileceğinin altını çiziyor.

Wojak Finance'in ayakta kalmasının bir nedeni, projenin bazı iyi tanımlanmış kullanım durumları sunmasıdır. En önemli kullanım durumu, ekosistem kullanıcılarının projenin NFT'lerini sosyal medya profil resimleri olarak yükledikleri için $WOJ ödülleri aldıklarını gören Wojak'ın "Kazanmak İçin Profil" mekanizmasıdır.

Floki (FLOKI) Coin Nedir? İşte Ayrıntılarıyla FLOKI Token

Wojak Finans yol haritası ayrıca bir NFT pazar yeri ve "Baby Wojakians" NFT protokolü başlatma planlarına da işaret ediyor. Ancak, bu planlar henüz meyvesini vermedi. Bu yüzden WOJ $ fiyatı geçen yıl mücadele etti.

06 Mayıs 2023 itibariyle piyasada 22,559,353,185 WOJ bulunuyor.

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ