Yeni Nesil Oyun NFT çözümü olan Memenopoly, topluluğa ait ilk NFT pazarı Babylon ile stratejik bir ortaklık duyurdu

Yeni Nesil Oyun NFT çözümü olan Memenopoly, topluluğa ait ilk NFT pazarı Babylon ile stratejik bir ortaklık duyurdu. Ortaklık, Meme temalı Memenopoly NFT'lerinin Babylons NFT pazarında açık artırmaya çıkarılmasına izin verecek. Menopoly, getiri üreten bir blockchain “kazanmak için oyna” oyunudur. Platform, oyuncuları ve çiftçileri ödüllendirmek için NFT'lerin gücünden yararlanarak oyunlaştırılmış verim üretiminin bir sonraki evrimini getirmeyi amaçlıyor.

Memenpoly, Monopoly oyununu daha ilginç hale getirerek, NFT alanıyla kazanma fırsatları sunuyor. Platform, NFT'ler  ve getiri çiftçiliği aracılığıyla çeşitli ödüller sunan bir dizi oyun sunuyor. Token  ayrıca FEG borsasında listeleniyor ve proje ayrıca NFT ticaret hacmi için hazine arazisinde bir numaralı noktayı aldı.

Memenopoly ayrıca, herkesin Memenopoly'nin nasıl oynanacağını görmesi için topluluğun YouTube'da öğretici videolar oluşturmasına olanak tanıyan bir yarışma duyurdu. Topluluğun, Menopoly masa oyununda izlenecek en iyi öğretici videoyu yapmak için kazanana oy vermesine izin vermek için en iyi 3 videoyu seçecek. Bu yarışmanın galibi, çok aranan bir "Diamond Hands" NFT kazanacak.

Monopoly NFT Blockchain Oyunları ve NFT Staking

Menopoly, oyuncuları hem anında hem de pasif ödüllerle ödüllendirmek için geleneksel getiri çiftçiliği, NFT getiri çiftçiliği ve benzersiz 3D oyun oynamanın en iyilerini birleştiren oyunlaştırılmış verim üretiminde bir evrimdir.

Çekirdekte NFT'ler ile oyuncular, günlük getiri elde etmek için mülk toplar ve stake yapar ve günde en az bir kez yuvarlayarak diğer oyunculardan kira toplar. Oyuna sözleşme düzeyinde yerleşik token yakma işlemleri ve Chainlink VRF'nin gücünden yararlanan proje, şimdiye kadar yapılanların sınırlarını zorlayan şeffaf, adil ve eğlenceli bir deneyim sunma hedefine ulaşmak için yola çıkan blok zinciridir.Blockchain oyunu bir dizi ödül ve kazanma fırsatları sunar, bazıları aşağıda listelenmiştir.

 ● Oyun içinde yeni 3D oyuncu modellerinin kilidini açmak için 20'den fazla oyuncu NFT'sini stake yapın.

● Özel NFT'ler talep etmek için MNOP ödüllerinin yanı sıra ödül puanları kazanmak için çiftlik LP'sini elde edin!

● Stake edilen her NFT için günlük ödüller kazanın ve talep etmek için günde bir kez yuvarlayın.

● Tam bir seti stake ederken kart başına günde 3-6 kat daha fazla kazanın.

Menopoly, adil oyun ve şeffaflık sağlamak için bir dizi yeni teknolojiyi NFT blok zinciri oyun ekosistemine entegre etti. Oyunun önemli teknik gelişmelerinden bazıları şunlardır:

 ● Testnet'te aylarca süren Canlı beta testi

● Zar Ruloları ve Rastgele NFT paketleri için Chainlink VRF entegrasyonu

● Gerçek dünya deneyimine sahip sağlam geliştirici ekibi

● TechRate tarafından tamamlanan Kod Denetimi

● Tarayıcıda eksiksiz 3D oyun deneyimi

● 20k (%20) yalnızca likidite için basıldı ve ilk paket satışlarından elde edilen gelirlerle eşleştirildi.

Menopoly 10 Aşamalı LP ve Stake Ödülleri Sunuyor

Likidite, projenin başarısında ve başarısızlığında kilit bir rol oynar, birçok proje çok fazla heyecanla başlar, ancak haftalar içinde likidite tükenir ve token değerini düşürür. Böylece, LP sahiplerini teşvik etmek, herhangi bir projenin tokenomiklerinin önemli bir yönü haline gelir.

Menopoly, likidite sorununu, Likidite sağlayıcılarını teşvik etmek için daha fazla kullanılabilecek, kendi başına gelir yaratan yenilikçi bir oyun tasarımıyla çözer. Proje, her seviyede bir NFT seçeneği ile oyun içinde 10 katmanlı bir likidite ödül sistemi başlattı. Her özellik setinin son kartını ve ayrıca bazı özel oyuncu NFT'lerini basmanın tek yolu LP (veya ikinci el pazar) stake etmektir. Bununla birlikte, yatırımcılar seviye başına yalnızca bir NFT seçebilirler, bu nedenle yol boyunca bazı zorlu seçimler yapılması veya tüm setleri tamamlamak için birden fazla adresten gruplama yapılması gerekir!

Tam bir NFT setini tamamlamak, Memenopoly'deki en büyük getirilerden bazılarını çeker. Her NFT, kullanıcılara günlük bir ödül verir ve her tam set, onu en az 2 kat artırır.

Tokenomik:

MNOP projesinin yerel token oyun ekosisteminin yakıtı görevi görecektir. Token şu anda PancakeSwap'ta mevcuttur. Token, stake ve LP ödülleri için de kullanılacak.

● Dağıtım paketleri aracılığıyla sunulan 100 bin başlangıç MNOP tokeni

● 20 bin (%20) yalnızca likidite için kullanılmak üzere basıldı ve ilk paket satışlarından elde edilen gelirle eşleştirildi.

● Geliştirici paylaşımı veya başka ön baskı yok

● Beyaz Liste Yok ile adil "ilk gelen ilk hizmet" dağıtımı

● Token fiyatı: 1 BNB = 250 MNOP (MNOP başına 0,004 BNB)

● Liste fiyatı: 1 BNB = 200 MNOP (MNOP başına 0,005 BNB)

● Maksimum arz yok, oyun getiri üretir ve sözleşme düzeyinde tokenleri yakar ve arzın sınırlandırılması deneyime sınırlı bir ömür verir.

 MNOP token aynı zamanda deflasyonisttir, bu da dolaşımdaki arzın bir kısmının yakılacağı ve sonunda mevcut  tokenlerin değerini artıracağı anlamına gelir.

Memenopoly hakkında daha fazla bilgi edinmek için memenopoly.finance adresini ziyaret edin.

Sosyal Bağlantılar:

Twitter : https://www.twitter.com/Memenopoly

Telegram : https://t.me/Memenopoly

Medya bağlantısı :

Firma Adı : Menopoly

E-posta : http://[email protected]

Web sitesi : https://memenopoly.finance/

Ülke : Amerika Birleşik Devletleri

Şehir: Atlanta

İsim: Thomas B Moore

Kaynak : Menopoly

En güncel haberleri almak için Telegram kanalımıza, Twitter sayfamıza ve Facebook sayfamıza abone olabilirsin.

BU HABERİ PAYLAŞ